Drukuj

Kolejna odsłona cyklu Filmowe Poranki ze Scooby-Doo!

Film: Redakcja
Scooby-Doo
Scooby-Doo
Co dwa tygodnie ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza najmłodszych widzów na wyjątkowe seanse w ramach projektu Helios dla Dzieci! W co drugą niedzielę każdego miesiąca dla maluchów grane są filmy z serii o ulubionym psim detektywie - Scooby-Doo!

Oprócz projekcji filmu, kino Helios gwarantuje moc konkursów, wspólną zabawę połączoną z prawdziwym dreszczykiem emocji! Dzięki serwisowi czasdziecka.pl każdy uczestnik Poranków Filmowych otrzyma indeksy Akademii Detektywa!

Zapewniają one udział w prawdziwym kursie, na koniec którego każdy otrzyma Licencję Detektywa. Będzie ona dowodem na to, że osoba, która przeszła nasze szkolenie w rozwiązywaniu zagadek nie ma sobie równych! Żeby jednak otrzymać wpisy do indeksu, trzeba będzie wykonać szereg misji specjalnych... Kolejne misje czekają już w kwietniu!

Cykl Poranków Filmowych ze Scooby-Doo! odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci kin Helios. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku 4-8 lat, oczywiście w towarzystwie ich opiekunów. Każde spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami dla maluchów.

Inną propozycją dla najmłodszych jest film Muppety: Poza prawem, który miał premierę pod koniec marca.

Najbliższe Filmowe Poranki Scooby-Doo! w kinie Helios:

13 kwietnia 2014, godz. 10.30, "Scooby-Doo! Wielka draka wilkołaka";
27 kwietnia 2014, godz. 10.30, "Scooby-Doo! Pogromcy wampirów", Kino Helios, Galeria Siedlce.
strona główna | e-kultura | kalendarium | relacje | kontakt | linki | stowarzyszenie tutajteraz | polityka prywatności
Copyright 2010 © stowarzyszenie tutajteraz. All rights reserved.
Powered by Projektowanie stron Siedlce
Strona wygenerowana w 0.017 sekund