Drukuj

Pełen emocji Dzień Dziecka w Heliosie!

Film: Redakcja
Dzień dziecka w kinie Helios
Dzień dziecka w kinie Helios
Z okazji Dnia Dziecka podaruj swoim pociechom niezapomniane chwile w kinie Helios! - zachęcają pracownicy kina, które mieści się w Galerii Siedlce. W weekend 31 maja - 1 czerwca kino przejmują najmłodsi i Helios zmieni się w... kino pełne dzieci! W ramach licznych atrakcji podczas "Kina Pełnego Dzieci" będą: filmy familijne, pokazy dla chłopców i dziewczyn oraz specjalny seans dla najmłodszych: "Pierwszy raz w kinie".

Dzień Dziecka w kinach Helios to wspaniałe animacje, moc atrakcji, konkursy z super nagrodami, najlepsze bajki dla dzieci, wyjątkowe filmy po raz pierwszy na ekranie oraz kino dla całej rodziny! Przygotowaliśmy specjalne pokazy dla dzieci w każdym wieku - także dla tych, dla których będzie to pierwsza przygoda z dziesiątą muzą!

Mój pierwszy raz w kinie to wyjątkowy moment dla całej rodziny, maluchy poznają tajemniczy świat sali kinowej, siadają w wielkich fotelach i przeżywają bajkowe emocje! Światła w salach kinowych zostaną lekko przyciemnione, a dźwięk będzie dostosowany dla małych uszu. Z pewnością dla każdego dziecka jest to niesamowite przeżycie! Na seans z cyklu "Mój pierwszy raz w kinie" bilet kupuje tylko opiekun, dzieci są wyjątkowymi gośćmi i wchodzą bezpłatnie.

Co więcej, każdy młody widz otrzyma Dyplom Małego Kinomana oraz pamiątkowy podarunek. Najmłodsi widzowie będą mieli okazję obejrzeć premierowe odcinki serii bajek pt. Parauszek i Przyjaciele - serialu realizowanego w pełni w technice animacji lalkowej. Opowieść o małym zajączku mieszkającym w krainie zwanej Naszym Lasem, która jeszcze nigdy nie grane na wielkim ekranie - oczywiście tylko w naszej sieci kin!

Ponadto - niespodzianka! Z okazji Dnia Dziecka odbędzie się super konkurs!!! Każde dziecko może wziąć udział zabawie i wygrać jeden z 4 voucherów na wycieczkę o wartości 1500 zł ufundowanej przez Almatur! Wystarczy, że opisze swoje niezapomniane wrażenia z wizyty w kinie Helios podczas Dzień Dziecka! Szczegóły już wkrótce ;)

W trakcie weekendu dziecięcego będzie masa atrakcji w holu kina oraz liczne konkursy przed wszystkimi seansami dla najmłodszych! Na seanse "Kina Pełnego Dzieci" obowiązuje jedna, specjalna cena biletu - tylko 17 zł*!

Repertuar:

Film familijny: Królewna Śnieżka - specjalny seans dla całych rodzin!

Seanse dla dziewczyn: My little Pony: Equestria Girls - opowieść o magicznej przyjaźni, oddaniu i niezwykłej więzi, która podbiła serca dziewczynek na całym świecie.

Violetta Koncert: ekskluzywny filmowy materiał uwieczniający niezwykłą, europejską trasę koncertową uwielbianej przez nastolatki bohaterki przebojowego serialu Disney Channel pt. "Violetta". Dodatkowo wspaniałe konkursy tylko dla fanów i wielbicieli Violetty.

Seans dla chłopaków: Transformers Prime - seria komputerowej animacji, osadzona w uniwersum Transformers. Fani kultowej animacji będą mieli szansę po raz pierwszy obejrzeć film na wielkim ekranie.

Dla najmłodszych: Listonosz Pat i Wielki Świat - sympatyczny listonosz Pat z małego spokojnego miasteczka zapragnie wziąć udział w niezwykle popularnym telewizyjnym show "Mam talent!".

* Oferta nie obejmuje pokazów filmu Listonosz Pat i Wielki Świat. Na seanse w ramach cyklu "Pierwszy Raz w Kinie" dzieci wchodzą bezpłatnie.

W sobotę i niedzielę dla najmłodszych widzów czeka także mnóstwo atrakcji w holu kina!

Malowanie twarzy,
balony dla każdego młodego widza,
ogromne bańki mydlane,
kącik artystyczny - "Ulubiona postać z bajki",
robienie tatuaży farbkami,
warsztaty taneczne dla dzieci i pokaz tańca wykonany przez zespół "Chodowiacy" i grupę Tuzin,
wspólne zabawy i gry konsolą Xbox w technologii Kinect,
możliwość spotkania super postaci, min. pięknej Księżniczki, Klauna i Muszkieterki, z którymi będzie można zrobić sobie wspaniałe zdjęcia.

31 maja - 1 czerwca 2014, godz. od 10.00 do 13.30, kino Helios w Galerii Siedlce.

strona główna | e-kultura | kalendarium | relacje | kontakt | linki | stowarzyszenie tutajteraz | polityka prywatności
Copyright 2010 © stowarzyszenie tutajteraz. All rights reserved.
Powered by Projektowanie stron Siedlce
Strona wygenerowana w 0.004 sekund