Drukuj

Zaproszenie na kreatywne warsztaty

Warsztaty: Redakcja
Warsztaty
Warsztaty
Budowanie robotów, odkrywanie, czym jest innowacja, oraz obalanie mitów o twórczym myśleniu to tematy otwartych warsztatów dla młodzieży i studentów, które odbędą się 25 czerwca 2014 r. na Wydziale Nauk Ścisłych Uniwersytetu Humanistyczno - Przyrodniczego, przy ul. 3 Maja 54 w Siedlcach. Warsztaty odbywają się w ramach Mazowieckich Dni Twórczości, Designu i Innowacyjności 2014 r.

Udział w warsztatach jest bezpłatny oraz otwarty dla młodzieży i studentów, którzy są zainteresowani kreatywnymi i innowacyjnymi rozwiązaniami. Aby wziąć udział w wybranym warsztacie należy dokonać zgłoszenia telefonicznie lub mailowo: 505 407 929, mdtdi@profile.com.pl .

W programie:
godz. 15.00 - 16.30,
Robotyka - warsztat dla osób, które chcą poznać budowę robotów, zobaczyć jak działają oraz zaprojektować swój własny model. Warsztat dla młodzieży od 13 do 16 roku życia.

godz. 17.00 - 18.30, Innowacja - co to właściwie oznacza - warsztat dla młodzieży powyżej 16 roku życia, zainteresowanej tym, co kryje się pod modnym słowem innowacja. Czym ona jest i czym może być - czy zawsze oznacza jakiś przełom?

19.00 - 20.30, Kreatywność - dla wszystkich czy tylko dla wybranych? Mity i prawdy o twórczym myśleniu - warsztat dla studentów, którzy chcą dowiedzieć się jak stymulować swój kreatywny potencjał, jaki ma on wpływ na mózg, rozwój, efektywność, a nawet samopoczucie.

25 czerwca 2014, Dni Twórczości, Designu i Innowacyjności, Wydział Nauk Ścisłych Uniwersytetu Humanistyczno - Przyrodniczego (ul. 3 Maja 54), wstęp wolny.
strona główna | e-kultura | kalendarium | relacje | kontakt | linki | stowarzyszenie tutajteraz | polityka prywatności
Copyright 2010 © stowarzyszenie tutajteraz. All rights reserved.
Powered by Projektowanie stron Siedlce
Strona wygenerowana w 0.012 sekund