Drukuj

Filmowy poranek w kinie Helios

Film: Redakcja
Scooby Doo
Scooby Doo
W niedzielę 22 czerwca o godz. 10.30 odbędzie się kolejne spotkanie dla najmłodszych z cyklu Filmowe Poranki ze Scooby-Doo. To nowy projekt kin Helios poświęcony najmłodszym widzom w wieku od 4 lat w towarzystwie opiekunów. W ramach projektu będą wyświetlane zarówno filmy długo - jak i krótkometrażowe. Najbliższe spotkanie będzie szczególnie wyjątkowe ponieważ w kinie pojawi się gość specjalny - policjant..

Powoli zbliżają długo oczekiwane przez dzieci wakacje. To czas odpoczynku, radości, wyjazdów. Czas beztroski i relaksu może uśpić naszą czujność. Dlatego właśnie, zaproszony do kina policjant, opowie dzieciom, co robić aby spędzić "Bezpieczne wakacje", jak bezpiecznie podróżować, jakich sytuacji mogą się spodziewać, również tych na drodze, czego mają się wystrzegać, lub co zrobić gdy się zgubią? Każde dziecko otrzyma odblaski i inne nagrody, jakie ufundowane przez siedlecki Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego. Filmowe Poranki gwarantują małym widzom moc konkursów, nagród oraz wspólną zabawę połączoną z... prawdziwym dreszczykiem emocji. Na dzieci przed spotkaniem czekają animatorki z Sali zabaw "Maluch", które malują buźki i robią fantazyjne kształty z baloników. Przygotowany będzie też kącik, gdzie dzieci będą mogły kolorować postacie ze Scooby-Doo.

Uczestnicy Filmowych Poranków w ramach spotkań otrzymują indeksy Akademii Detektywa, które zapewniają udział w "prawdziwym kursie", na koniec którego otrzymają Licencję detektywa. Aby otrzymać wpisy w Indeksie Akademii Detektywów należy wykonać szereg misji specjalnych. Kolejne misje już na najbliższych Filmowych Porankach ze Scooby-Doo!

Specyfika seansu filmowego:

- dźwięk ściszony w stosunku do standardowej głośności
- pozostawione na cały seans przyciemnione światła na sali [półmrok]

22 czerwca 2014, godz. 10.30, Scooby-Doo i Potwór z Loch-Ness, kino Helios, bilety 15 zł dla każdego uczestnika.

strona główna | e-kultura | kalendarium | relacje | kontakt | linki | stowarzyszenie tutajteraz | polityka prywatności
Copyright 2010 © stowarzyszenie tutajteraz. All rights reserved.
Powered by Projektowanie stron Siedlce
Strona wygenerowana w 0.006 sekund