Drukuj

Wyprawa na dziki Zachód

Imprezy: Redakcja
Pod koniec lata tereny zielone przy siedleckim amfiteatrze zamienią się w "Wakacyjną Krainę Zabawy?". Na najmłodszych czeka wiele, wiele atrakcji.
Jedną z nich będzie widowisko "Eldorado" - muzyczna opowieść o Dzikim Zachodzie. Piosenki utrzymane w stylistyce muzyki country, które wykona Ryszard Wolbach (współzałożyciel zespołów "Babsztyl" i "Harlem") stanowić będą kanwę do pełnej humoru opowieści, gdzie dobro zwycięża w walce ze złem, a chciwość ulega sile przyjaźni i lojalności. Bohaterowie tej pogodnej i pouczającej historii przemierzają świat Dzikiego Zachodu, aby dotrzeć do Eldorado i odnaleźć złoto. "Rycho" (Ryszard Wolbach) w towarzystwie Fatalnego Joe, sympatycznego fajtłapy (w tej roli Kamil Szafraniec) przeżywają niewiarygodne przygody, aby spłacić dług u Bladego Bankiera, którego gra aktor Teatru Dramatycznego w Płocku - Jan Kołodziej.
Na dzieci czeka wspaniała zabawia, liczne konkursy i cała gama zadań pobudzających kreatywność. W wiosce indiańskiej będzie można obejrzeć pokazy tańców wojennych odprawianych przez zespół tancerzy Catawba oraz spróbować swoich sił podczas strzelania z łuku do tarczy, rzutu kręgiem na pal, wyścigu żółwi czy traperskiego slalomu.
Na śmiałych kowbojów i kowbojki będą czekały zabawy przy muzyce country a na najmłodszych indiański tor przygody. Nie zabraknie też prawdziwych tipi - indiańskich domków, w których magia i niepowtarzalny klimat przeniosą wszystkich w krainę marzeń.
Źródło: MOK

24 sierpnia 2014, tereny zielone przy Amfiteatrze, w przypadku złej pogody koncert odbędzie się na terenie lodowiska ARMS, wstęp wolny.
strona główna | e-kultura | kalendarium | relacje | kontakt | linki | stowarzyszenie tutajteraz | polityka prywatności
Copyright 2010 © stowarzyszenie tutajteraz. All rights reserved.
Powered by Projektowanie stron Siedlce
Strona wygenerowana w 0.008 sekund