Drukuj

Widzimisie czynią sztuczki

Wystawy: Joanna Zawadzka
Jeśli zawsze marzyłeś o swoim wernisażu – robisz zdjęcia, malujesz, tworzysz instalacje lub, po prostu, chciałbyś pokazać coś światu, właśnie masz na to szansę! Stowarzyszenie "Widzimisie" organizują wystawę zbiorową, na którą każdy może zgłosić swą pracę – miejsce na ścianie czeka.

Wszystkich nas inspirują różne rzeczy, każdy z nas inaczej postrzega rzeczywistość – mówi Maciek Tołwiński, jeden z organizatorów wystawy. „Widzimisie” dają okazję do pokazania swojej perspektywy, oddanej w dowolnej technice. Zgłaszać można obrazy, fotografie lub inne media, jak instalacje czy filmy. Tematyka i sposób wykonania są dowolne. – Niech pędzle, aparaty i inne środki, które służą wam na co dzień za sposób ekspresji, idą w ruch! Jedyne, co ogranicza artystę na tej wystawie, to wyobraźnia – dodaje Maciek Tołwiński.

Nie trzeba być zawodowcem, by zgłosić swoją pracę. Założeniem tej wystawy jest pokazanie dzieł zarówno początkujących artystów, jak i tych bardziej znanych. Jedynym warunkiem uczestnictwa jest dostarczenie swojej pracy do Galerii Kultura w terminie do 14 października. Organizatorzy zapewniają umieszczenie dzieła w folderze, dlatego przy zgłaszaniu (maciek.panoramix@gmail. com) konieczne będzie podanie jego wymiarów, roku utworzenia oraz techniki wykonania. Można zgłosić maksymalnie dwie prace.

Wernisaż zapowiada się bardzo ciekawie. Przegląd twórczości wielu autorów, dzieł o różnorodnej tematyce, daje okazję do spojrzenia na rzeczywistość z różnych perspektyw. Kto wie, czym zaskoczą początkujący artyści? Jakie pojawią się tematy, jacy twórcy? Wernisaż odbędzie się w październiku. Wówczas wszystko stanie się jasne. Właśnie takie sztuczki czynią "Widzimisie".

17 października, godz. 19.30, wernisaż wystawy "Sztuczki", Galeria Kultura (ul. 3 Maja 44/2, wejście od ul. Kilińskiego), wystawa czynna do 31 października, wstęp wolny.
strona główna | e-kultura | kalendarium | relacje | kontakt | linki | stowarzyszenie tutajteraz | polityka prywatności
Copyright 2010 © stowarzyszenie tutajteraz. All rights reserved.
Powered by Projektowanie stron Siedlce
Strona wygenerowana w 0.007 sekund