Drukuj

Summer Festival w Liwie

Koncerty: Redakcja
coma
coma
Już niecały miesiąc został do Summer Festivalu w Liwie. Znany jest finalny line-up imprezy, w kolejności od najwcześniej występującego składu zagrają: Dirty Marten, Kwiaty Rocka, VoodkaTonic, Komety i Upstream, który supportować będzie Comę.

Wkrótce światło dzienne ujrzy biuletyn wydany specjalnie z okazji Festivalu. Na oficjalnej stronie poświęconej imprezie trwa konkurs, codziennie o 19. pojawia się pytanie. Pierwsze dwie osoby, które udzielą prawidłowej odpowiedzi, otrzymują bilety wstępu. Wkrótce wśród nagród mają pojawić się również płyty Comy. Organizatorzy zdradzają, że zgłasza się do nich coraz więcej zespołów, które chcą zagrać koncert. - Niestety problem tkwi w tym, że chcąc dać możliwość wystąpienia wszystkim musielibyśmy zacząć Festival o świcie. Zastanawiamy się nad przeprowadzeniem na naszej stronie głosowania. Być może w ten sposób uczestnicy sami wytypują skład, którego chcą posłuchać - mówią organizatorzy Festivalu.
Przed mieszkańcami całego wschodniego Mazowsza staje szansa stworzenia nowego wydarzenia, na miarę Heineken Open'er czy Coke Live Festival. Pierwszy zespół ma wystąpić około godziny 16., a cała impreza potrwa do 2. w nocy. O północy grać będzie Coma. Na Festival rozstawiona będzie scena o powierzchni120m2, na jej bokach powstaną dziesięciometrowe wieże do podwieszenia nagłośnienia! Światła sceniczne zajmą wnętrze całego tira. Festival może być dobrą zabawą nie tylko dla zwolenników rocka.

12 czerwca, godz. 16.00, Zamek w Liwie. Bilety: 36 zł (sklep Audio-Max przy ul. Sienkiewicza w Siedlcach). Dodatkowe informacje na: www.summerfestival.pl


strona główna | e-kultura | kalendarium | relacje | kontakt | linki | stowarzyszenie tutajteraz | polityka prywatności
Copyright 2010 © stowarzyszenie tutajteraz. All rights reserved.
Powered by Projektowanie stron Siedlce
Strona wygenerowana w 0.010 sekund