Drukuj

III NOC BLUESOWA BLUES NAD LIWCEM

Koncerty: GOK Chodów
Rob Tognoni
Rob Tognoni
Gminny Ośrodek Kultury zaprasza do Chodowa na trzecią edycję Nocy Bluesowej, podczas której zagrają Route 66 oraz Rob Tognoni Trio.

Siedleckiego zespołu Route 66 fanom gitarowego grania nie trzeba przedstawiać. Od lat, wciąż na najwyższym poziomie, grają standardy polskiego i światowego bluesa. Występują w składzie: Urszula Somla - wokal, Wojciech Ciekot - instrumenty klawiszowe, Jerzy Politowski - gitara basowa, Marek Somla - gitara, Andrzej Wereda - perkusja.

Rob Tognoni - wokalista i wirtuoz gitary pochodzący z Australii, od początku lat 80-tych koncertuje regularnie w Europie, Australii i Stanach Zjednoczonych, Azji, Ameryce Południowej. Konsekwentnie i bezkompromisowo realizuje swoją własną wizję muzyki, bluesa i gitarowego grania. Sam określa swój styl jako power blues-rock. Krytycy na całym świecie są zgodni: Rob Tognoni to jeden z najoryginalniejszych artystów na blues-rockowej scenie. Płyta nagrana wspólnie z Davem Hole’em w 1994 r. była pierwszą w jego dorobku, która uzyskała status złotej. Tognoni nagrał kilkanaście płyt autorskich, regularnie występuje na większości najbardziej prestiżowych festiwali bluesowych na świecie, każdego roku koncertuje, jest laureatem wielu nagród muzycznych. Udziela się również jako muzyk sesyjny.
Podczas koncertu z Robem Tognonim wystąpią cenieni polscy muzycy: Łukasz Gorczyca - gitara basowa oraz Tomek Dominik - perkusja.

14 stycznia 2015, godz. 19.00, GOK w Chodowie, wstęp wolny.
strona główna | e-kultura | kalendarium | relacje | kontakt | linki | stowarzyszenie tutajteraz | polityka prywatności
Copyright 2010 © stowarzyszenie tutajteraz. All rights reserved.
Powered by Projektowanie stron Siedlce
Strona wygenerowana w 0.009 sekund