Drukuj

Artur Gadowski Akustyk Projekt

Koncerty: Redakcja
Artur Gadowski
Artur Gadowski
W piątek 28 lutego o godzinie 20.30 w Pracowni Rannych Pantofli odbędzie się koncert w ramach pomysłu Artur Gadowski Akustyk Projekt. W programie imprezy będzie można usłyszeć piosenki z repertuaru znanego wokalisty oraz kompozycje powstałe specjalnie na tego rodzaju występy kameralne.

Od początku 2014 roku popularny rockmen wraz z basistą Hubertem Kozerą realizuje odrębny projekt koncertowy Artur Gadowski Akustyk Duo. Obecnie do zespołu dołączył kolejny muzyk - stąd nowe hasło - Akustyk Projekt. Artura Gadowskiego - wokalisty od prawie 30 lat związanego z zespołem IRA - nie trzeba przedstawiać. Do jego imponującego dorobku artystycznego warto jednak dodać to, iż lubi dzielić scenę z twórcami, którzy chodzą własnymi drogami. Należy do nich z pewnością Hubert Kozera – gitarzysta współpracujący między innymi z Klarą Jędrzejewską, Rambo Jet, Ziemkiem Kosmowskim i grupą Zdrowa Woda. Jego również znają ci, którzy cenią sobie dobrą muzykę. W ostatnim czasie do duetu dołączył Kamil Szewczyk – młody gitarzysta współpracujący miedzy innymi z Januszem Nastarowiczem (Colorado Band), Normalsami (przy spektaklu „Łajza” w Teatrze Muzycznym w Łodzi) oraz jako muzyk sesyjny. Zaś muzyka gitarowa broni się sama tam, gdzie spotykają się ludzie mający wspólny cel – dobrze spędzony czas. Podczas trwającego około półtorej godziny programu można będzie usłyszeć piosenki z repertuaru wokalisty IRA, oraz wybrane ulubione utwory wykonawców w nowych aranżacjach. Sam Gadowski wspomina w jednym z wywiadów, iż nie do końca wiadomo, co się na takich koncertach kameralnych wydarzy (rockmagazyn.pl) i chodzi w nich głównie o „zabawę muzyką”. Z punktu widzenia słuchacza potwierdzamy, iż często takie spotkania twarzą w twarz są dużo bardziej spontaniczne niż te gromadzące dużą publiczność w plenerze, czy na wielkich salach koncertowych. Z nadzieją liczymy, iż i tym razem do głosu dojdzie pasja twórcza i tego życzymy artystom oraz słuchaczom.

28 lutego 2015, godz. 20.30, koncert Artur Gadowski Akustyk Projekt, Pracownia Rannych Pantofli (ul. 3 Maja 38), bilety - 25 zł w przedsprzedaży, 30 zł w dniu koncertu.
strona główna | e-kultura | kalendarium | relacje | kontakt | linki | stowarzyszenie tutajteraz | polityka prywatności
Copyright 2010 © stowarzyszenie tutajteraz. All rights reserved.
Powered by Projektowanie stron Siedlce
Strona wygenerowana w 0.029 sekund