Drukuj

Siedlecki Klub Miłośników Fantastyki ETC

Spotkania: Redakcja
Spotkanie Siedleckiego Klubu Fantastyki ETC
Spotkanie Siedleckiego Klubu Fantastyki ETC
Już ponad rok istnieje Siedlecki Klub Miłośników Fantastyki ETC. Łączy zarówno fanów wszelako pojętej fantastyki (książek, filmów, gier, itp.) jak i wielbicieli japońskiej kultury, animacji i komiksu (anime i mangi). Cieszy się niemałym zainteresowaniem, co zaowocowało dużą frekwencją.

W ramach działalności Klubu odbywają się spotkania, prelekcje, dyskusje na tematy związane z przedmiotami zainteresowań ich uczestników, jak również wspólne wyjazdy na konwenty i imprezy plenerowe odbywające się w różnych częściach Polski. Klub ma na swoim koncie parę LARPów, organizowane są też sesje RPG w różnorodnych systemach.
Jednym z regularnie odbywających się przedsięwzięć jest cykl ?Grajdołków?, na których uczestnicy mają możliwość wziąć udział w wielu grach, takich jak karcianki, planszówki i inne.
Członkowie Klubu to nie tylko rodowici siedlczanie, ale również mieszkańcy okolicznych miejscowości. Dlatego też aby umożliwić wszystkim wzięcie udziału w spotkaniach, są one organizowane głownie w weekendy. Dzięki różnorodności tematycznej każdy, niezależnie od tego czy rozpoczyna swoją przygodę z fandomem czy też jest już zaawansowanym hobbystą, znajdzie coś dla siebie.
Celami Klubu ETC, oprócz promowania fantastyki i kultury japońskiej w Siedlcach i regionie, jest organizacja w przyszłości konwentu oraz innych wydarzeń kulturalnych w naszym mieście (gier fabularnych - RPG, gier terenowych - gra miejska lub LARP).
Siedlecki Klub Fantastyki ETC chętnie przyjmie nowych członków oraz pozna ich świeże spojrzenie na wspólne fascynacje.

Więcej informacji na: etc.arvanes.info/forum
e-mail: Etc.Siedlce@gmail.com

strona główna | e-kultura | kalendarium | relacje | kontakt | linki | stowarzyszenie tutajteraz | polityka prywatności
Copyright 2010 © stowarzyszenie tutajteraz. All rights reserved.
Powered by Projektowanie stron Siedlce
Strona wygenerowana w 0.028 sekund