Drukuj

Rockowo i charytatywnie

Koncerty: Redakcja
Wiktorock
Wiktorock
Nie pierwszy raz muzycy zespołów rockowych angażują się, by pomagać. Kolejny taki koncert odbędzie się w pubie Pięć Sztuk. Tym razem pieniądze będą zbierane dla Wiktora Rafała Duczka, który choruje na mózgowe porażenie dziecięce. Środki finansowe zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów rehabilitacji Wiktora.

Podczas gigu nazwanego WIKTOROCK wystąpi kilka zespołów muzycznych i... jeden czarodziej. Jedną z kapel będzie punk rockowy zespół z Lublina Nie Ma Wyjścia. Z informacji zamieszczonych przez nich na profilu FB wynika, że biorąc sobie za credo dwuwers legendarnego zespołu Guernica y Luno, stawiają sobie wysoką poprzeczkę.

Również z Lublina zawita Panta Koina, zespół grający mieszankę rocka, metalu i lirycznego punk-rocka. Ich teksty inspirowane są twórczością poetów wyklętych, takich jak Zbigniew Jerzyna, Rafał Wojaczek czy Michaił Lermontow.

Kolejną propozycją będzie siedlecki Szybki Strzał, zespół do niedawna znany pod nazwą Składowa 39. Zespół prezentuje nurt rock/reggae/ska.

Muzycznie blisko, bo w klimatach ska oraz reggae, zagra Podoba Mi Się. Grupa świetnie bawi się na scenie, wciągając w pozytywny nastrój publiczność. Ich koncerty to swoisty kabaret, który ma za zadanie przenieść widza w niecodzienny świat groteski.

Miłośników rockowych hitów zapewne ucieszy udział Hot Air. Repertuar tej siedleckiej kapeli stanowią w głównej mierze rockowe covery piosenek popularnych i lubianych artystów oraz kompozycje autorskie.

Na rockową nutę zagrają również Midway i Amerind, w którym przewodnim brzmieniem jest hard rock.

Rzeczywistość zaczaruje iluzjonista Maciej Pęda, spec od różdżki. Zamiłowanie do czarowania zrodziło się w nim dzięki, zamieszczonemu w jednej z bibliotecznych książek, objaśnieniu sztuczki magicznej. Przypadkowo otrzymany w prezencie magiczny rekwizyt rozbudził w nim pasję, której oddaje się bez reszty. Obecnie występuje, szlifuje swój talent i pracuje nad sobą, by jeszcze lepiej umilać czas.

23 maja 2015, godz. 19.00, pub Pięć Sztuk (ul. 11 Listopada 23), bilety 10 zł.
strona główna | e-kultura | kalendarium | relacje | kontakt | linki | stowarzyszenie tutajteraz | polityka prywatności
Copyright 2010 © stowarzyszenie tutajteraz. All rights reserved.
Powered by Projektowanie stron Siedlce
Strona wygenerowana w 0.014 sekund