Drukuj

Festiwal Teatrów Ulicznych - siedleckie pezentacje

Teatr: Redakcja
Drugiego dnia Festiwalu Teatrów Ulicznych "Pod niebem" widzowie będą mogli zobaczyć dwa spektakle: "Karolina i tajemnicze drzwi oraz "Podchody".

Spektakl "Karolina i tajemnicze drzwi" zaprezentuje teatr młodzieżowy "No nareszcie", który tworzą uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. B. Prusa w Siedlcach. Swoim występem podczas XX Miejskiego Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej zdobyli I miejsce w kategorii „teatr”.

Kolejną prezentacją będą „Podchody” w wyk. teatru „DLACZEGO NIE?”. To dowcipna komedia, wciągająca widzów w wir zabawy, ale i skłaniająca do refleksji nad złożonością natury kobiecej. Do biura przychodzi nowy pracownik Tadeusz, który wzbudza zainteresowanie pań w różnym wieku i stanie. Z biura, rozmowy przenoszą się do kawiarni. To tu toczy się ożywione życie towarzyskie pań. Przy okazji spotkań, i dyskusji, ujawniają się słabostki charakteru bohaterek, ich różnorodne temperamenty, drobne złośliwości względem siebie. Klimat kawiarni dopełniają panowie: Barman i Kelner, do złudzenia przypominający Albina i Gustawa - bohaterów znanej komedii Aleksandra Fredry. Ciekawie prezentują się też pozostałe postacie grane przez mężczyzn. Jakich forteli używają bohaterki, aby zdobyć Tadeusza, i którą z nich on wybierze?

12 czerwca 2015, godz. 18.00, "Karolina i tajemnicze drzwi" - spektakl w wyk. teatru młodzieżowego "No nareszcie" z I LO im. B. Prusa, plac przed budynkiem "Podlasie" MOK (ul. Sienkiewicza 63), wstęp wolny.
godz. 19.00, "Podchody" - spektakl w wyk. teatru "DLACZEGO NIE?" SUTW, Sala widowiskowa "Podlasie" MOK (ul. Sienkiewicza 63), wstęp wolny.
strona główna | e-kultura | kalendarium | relacje | kontakt | linki | stowarzyszenie tutajteraz | polityka prywatności
Copyright 2010 © stowarzyszenie tutajteraz. All rights reserved.
Powered by Projektowanie stron Siedlce
Strona wygenerowana w 0.003 sekund