Drukuj

Charli Green & Krzysztof Puma Piasecki 4Set

Koncerty: Redakcja
Jazz przy fontannie
Jazz przy fontannie
Miejski Ośrodek Kultury kolejny raz zaprasza na cykl koncertów "Jazz przy fontannie". Na rozpoczęcie tegorocznego sezonu odbędzie się koncert, na którym zagrają Charli Green & Krzysztof "Puma" Piasecki 4Set.

Amerykański trębacz, kompozytor i aranżer, współpracownik Dextera Gordona, Bena Webstera, Arta Taylora i Lou Genetta, wystąpi z towarzyszeniem formacji, która łączy ze sobą różne bieguny muzycznych doznań - jazzowe frazy i swingująca pulsacja przewija się z rockową energią, funkowym groovem i bluesową siłą przekazu.
Charli Green - urodził się i dorastał w Memphis USA. Współpracował z największymi muzykami jazzowymi, a obecnie pracuje ze własną orkiestrą The Charli Green Big Band, dla której komponuje, aranżuje i dyryguje.

Zespół 4SET to wyjątkowy kwartet podparty wiedzą i doświadczeniem lidera z dodatkiem siły i werwy młodszej części bandu. Wyjątkowe kompozycje z jednej strony uspokajają i wprawiają w wyjątkowy nastrój z drugiej wyrywają z siedzeń z elektryczną siłą.
Krzysztof "Puma" Piasecki - kompozytor, aranżer, pedagog - jeden  z najwszechstronniejszych gitarzystów polskiej sceny muzycznej, na której jest obecny od lat 70.

Charli Green - trąbka, Krzysztof "Puma" Piasecki – gitara, Łukasz Gorczyca - gitara basowa, Jacek Prokopowicz - instrumenty klawiszowe, Adam Grzelak - perkusja

2 sierpnia 2015, godz. 19.00, koncert - Charli Green & Krzysztof Puma Piasecki 4Set, Skwer przy fontannie (ul. Pułaskiego 6). W przypadku złej pogody koncert odbędzie się w Sali Białej MOK (ul. Pułaskiego 6), wstęp wolny.
strona główna | e-kultura | kalendarium | relacje | kontakt | linki | stowarzyszenie tutajteraz | polityka prywatności
Copyright 2010 © stowarzyszenie tutajteraz. All rights reserved.
Powered by Projektowanie stron Siedlce
Strona wygenerowana w 0.004 sekund