Drukuj

Kantata na cztery skrzydła

Kantata na cztery skrzydła
Kantata na cztery skrzydła
Na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce zobaczyć będzie można kolejną rodzimą produkcję, którą jest adaptacja tekstu Roberta Bruttera "Kantata na cztery skrzydła". Spektakl powstał pod kierunkiem Waldemara Koperkiewicza, który jest reżyserem i autorem muzyki. Na scenie zobaczymy Ulę Gotowicką, Roberta Protasewicza oraz Macieja Czapskiego.

Sztuka "Kantata na cztery skrzydła" powstała na podstawie tekstu Roberta Bruttera, autora scenariuszy bardzo popularnych i znakomitych seriali TVP, takich jak "Ranczo" i "Rodzina zastępcza". Kto zna jego twórczość, wie, że pełna jest opisów naszego codziennego życia, z jego emocjami, porażkami i sukcesami, z nutką autoironii oraz z przesłaniem, że z każdej beznadziejnej sytuacji jest wyjście. Brutter uczy widzów zdrowego dystansu do siebie samych i tolerancji do innych."Kantata" jest taką właśnie opowieścią - o dziewczynie, która pod wpływem ogromnego poczucia winy, pragnie odebrać sobie życie. Lecz oto... pojawiają się dwaj aniołowie, którzy usiłują ją od tego zamiaru odwieść...

Opowieść, w której łzy mieszają się z ogromną dawką śmiechu, daje gwarancję świetnej zabawy, zwłaszcza, że w spektaklu grają znakomici aktorzy Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Widzowie znają ich z takich spektakli jak "O Piracie Buciorze, który zgubił skarb, a zyskał Przyjaciela" czy "Skąpiec. Work in progress".

7 lutego 2017, godz. 19.00, spektakl "Kantata na cztery skrzydła", Scena Teatralna Miasta Siedlce (ul. bpa I. Świrskiego 31.
strona główna | e-kultura | kalendarium | relacje | kontakt | linki | stowarzyszenie tutajteraz | polityka prywatności
Copyright 2010 © stowarzyszenie tutajteraz. All rights reserved.
Powered by Projektowanie stron Siedlce
Strona wygenerowana w 0.006 sekund