Drukuj

XXVIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Koncerty: Redakcja
WOŚP
WOŚP
Przygotowania w Sztabie, który działa, jak co roku, przy Miejskim Ośrodku Kultury w Siedlcach, idą pełną parą. Celem 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie pozyskanie środków dla dziecięcej medycyny zabiegowej.

12 stycznia 2020 r. ponad 120 tysięcy wolontariuszy wyjdzie na ulice nie tylko Polski, ale i kilkudziesięciu miast w wielu krajach na świecie, żeby zbierać pieniądze na zakup sprzętu medycznego dla polskich szpitali. Przez 27 lat działalności Fundacja WOŚP zakupiła sprzęt medyczny wydając ok. miliarda zł zebranych w corocznych Finałach. Sukces Orkiestry jest sukcesem wszystkich, którzy chcą pomagać przekazując datki zarówno w dniu zbiórki, jak i w trakcie całorocznej działalności Fundacji.

W niedzielę 12 stycznia od rana na ulicach Siedlec będzie trwać zbiórka pieniędzy. O godz. 9.00 w lesie Sekulskim rozpocznie się 28 km marsz nordic walking z Klubem NoWi Siedlce. W Kręgielni Factory 157 i Sali Zabaw Młynek czekać na was będzie „wośpowy” sklepik z gadżetami i słodkościami. Kulinarne Poddasze zaprasza w godz. 10.00-17.00 na warsztaty z dekorowania wośpowych serduszek. Działać będzie również tradycyjny punkt sprzedaży rzeczy przeróżnych, kwadratowych i podłużnych, czyli sklepik WOŚP czynny od godz. 12.00 w sali widowiskowej „Podlasie” Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach.

W Galerii Siedlce swoje motocykle zaprezentują Free Motor Bikers Siedlce, ratownicy z RM Meditrans przeprowadzą pokazy pierwszej pomocy, a Krav Maga Siedlce KMCS POLAND pokazy krav magi. Odbędzie się także Kiermasz Ciast i koncert 6. Artystycznej Wielopoziomowej Drużyny Harcerskiej "Riff" Siedlce.

Orkiestrę będzie można wspomóc również w Hali ARMS podczas maratonu Zumba Fitness o godz. 12.00 i meczu koszykówki UKS Basket Siedlce – UKS WGR Team Grójec o godz. 17.00 i dzień przed finałem, 11 stycznia w Pubie Pięć Sztuk podczas koncertu zespołów TZN XENNA, Bang Bang, Bunch of Handsome i Hazy Snooze.

Od godz. 9.00 na Placu gen. Sikorskiego będą dostępne atrakcje w ramach MOTO-ORKIESTRY – niesamowitej gratki dla wszystkich fanów motosportu!

Wieczorem o godz. 17.00 zacznie się koncert finałowy na Placu gen. Sikorskiego: Parody Voice i Freestyle.

O godz. 20.00 na tradycyjne Światełko do nieba.

12 stycznia 2020, od godz. 09.00 XXVIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
strona główna | e-kultura | kalendarium | relacje | kontakt | linki | stowarzyszenie tutajteraz | polityka prywatności
Copyright 2010 © stowarzyszenie tutajteraz. All rights reserved.
Powered by Projektowanie stron Siedlce
Strona wygenerowana w 0.010 sekund