Drukuj

Prozdrowotny Festyn Rodzinny

Imprezy: Redakcja

Za oknem wiosna, pogoda sprzyja przebywaniu na łonie natury i związanej z tym aktywności fizycznej, co jak powszechnie wiadomo wpływa na zdrowie i urodę. W związku z tym już 8 maja rusza impreza, która ma na celu zachęcenie całych rodzin do prowadzenia aktywnego stylu życia.

II Siedlecki Maraton Fitness 2011 jest wydarzeniem organizowanym przez Fitness Club Active Women oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji. Celem organizatorów jest promowanie zdrowego stylu życia wśród mieszkańców naszego regionu. Program całego przedsięwzięcia przewiduje atrakcje dla najmłodszych i dorosłych. Dużym atutem imprezy jest to, że udział w niej jest bezpłatny. Tak więc wystarczą tylko dobre chęci, aby skorzystać z tego co na co dzień nie dla każdego jest dostępne, czyli: aerobik, konsultacje z zakresu metod prawidłowego odżywiania, suplementów diety, kosmetologii, pomiary masy ciała i tkanki tłuszczowej, badanie skóry, zabiegi laserowe, kosmetyczne zabiegi wyszczuplające. Żeby móc wytrwać do końca Maratonu, każdy uczestnik będzie mógł posilić się specjałami kuchni Dworku Panderosa, która serwować będzie prawdziwą ucztę dla podniebienia, a więc zupę krem ze szparagów, szaszłyki drobiowe z warzywami i wiele innych potraw. Warto przypomnieć, że Panderosa została uhonorowana tytułem Kucharz Polski 2007.
Dzieci będą mogły skorzystać z takich pompowanych atrakcji jak: zjeżdżalnia, basen z kulkami, tor przeszkód, trampolina. Dla najmłodszych przewidziane zostały również przejażdżki konno, gry i zabawy, malowanie twarzy oraz konkursy z nagrodami. Dla dorosłych organizatorzy przewidują też świat telewizji N, quady, samochody.
Oczywiście nie obędzie się bez nagród dla wszystkich uczestników, a wśród nich: metamorfoza (2 miesiące pod nadzorem specjalistów z dziedziny odchudzania i urody ? centrum Dietetyczne Natur Hause i Fitness Club), zabieg tlenowy Intraceuticals (Dom Urody), Kurs językowy w Studium Edukacyjno-Językowym, 32 zabiegi laserowe Silk Touch (depilacja, mezoterapia, mikrodermabrazja, masaż twarzy), kolacja dla dwóch osób w Dworku Panderosa, zestawy kosmetyków AA Oceanic i Oriflame, karnety do Fitness Club Active Women, dekoder telewizji na kartę, wejściówki do sali zabaw dla dzieci, akcesoria do rowerów z Galerii Sportowej. Lista nagród, pomimo że już na tym etapie jest imponująca, to jednak nie zawiera wszystkiego co zostało przewidziane przez organizatora. Pozostałe atrakcje będzie można poznać już na miejscu.
Maraton, to impreza skierowana do wszystkich chętnych bez względu na wiek, kondycję czy umiejętności. To cztery godziny aerobiku, czyli energetycznej zabawy dla całej rodziny. Dla spragnionych uczestników maratonu, a takich pewnie nie zabraknie ? woda gratis!

Warto więc zapoznać się z poniższym programem wydarzenia:
13.00 - rejestracja uczestników Maratonu;
13.45 - oficjalne rozpoczęcie;
14.00 - FUSION DANCE (Marta Makać);
15.00 - ZUMBA FITNESS (Agnieszka Lipińska);
16.00 - CLIP DANCE (Aneta Mikołajczyk);
17.00 - WZMACNIANIE (Aneta Mikołajczyk);
18.00 - rozstrzygnięcie konkursów oraz losowanie nagród.

II Siedlecki Maraton Fitness 2011 odbędzie się pod patronatem Prezydenta Miasta Siedlce.

8 maja, godz. 13.00-19.00, Ośrodek Sportu i Rekreacji (ul. Prusa 6).

Uwaga! Wstęp na Maraton jest bezpłatny.
strona główna | e-kultura | kalendarium | relacje | kontakt | linki | stowarzyszenie tutajteraz | polityka prywatności
Copyright 2010 © stowarzyszenie tutajteraz. All rights reserved.
Powered by Projektowanie stron Siedlce
Strona wygenerowana w 0.008 sekund