Drukuj

Doda na Stanicy!

Koncerty: Redakcja
3 lipca - Doda w Siedlcach
3 lipca - Doda w Siedlcach
Uwielbiana przez tłumy i przez równie dużą, jeśli nie większą, grupę wyśmiewana i nielubiana. Jedni mówią - głupia i beznadziejna, inni, że ma wysokie IQ (jest członkinią Mensy) i zapracowała na popularność. Jaka jest naprawdę? Czy taka jaką widzimy ją w tabloidach?

Tego z pewnością się nie dowiemy, ale będziemy mogli posłuchać jej koncertu na Stanicy. Mowa oczywiście o Dodzie, która na zaproszenie Darka Patolety przyjedzie do Siedlec. Na co liczy organizator? - Doda jest według mnie największą gwiazdą muzyki pop w Polsce. Chciałbym, aby Stanica wypełniła się po brzegi. Mam nadzieję, że ludzie będą się dobrze bawić. Koncert Dody to gwarancja świetnej rozrywki - mówi Darek Patoleta.

Fanom Dody zapewne nie trzeba tego mówić, ale tym nieprzekonanym warto przypomnieć, że Doda, zarówno z zespołem Virgin jak i w karierze solowej, osiągnęła wiele sukcesów. W 2007 i 2009 roku otrzymała nagrodę MTV Europe Music Awards

w kategorii najlepszy polski wykonawca, a w 2009 zdobyła drugie miejsce w kategorii najlepszy europejski wykonawca. W 2010 roku otrzymała nagrody VIVA Comet 2010 w kategoriach "Artysta 10-lecia" i "Przebój 10-lecia". To tylko niektóre nagrody zdobyte przez Dodę. W cyklu reportaży telewizji CNN poświęconym Polsce, wokalistka znalazła się na liście dziesięciu najbardziej znanych Polaków. Fakt - znana jest również ze skandali obyczajowych, nie tylko śpiewania. Wielokrotnie pozowała do zdjęć w takich pismach jak "Playboy" czy "CKM". Jednak śpiewać niewątpliwie umie. Śpiewała między innymi w Teatrze Buffo, gdzie dyrektorem artystycznym jest Janusz Józefowicz.

Organizatorzy szykują wiele niespodzianek. Jedną z nich jest możliwość zaśpiewania, jako support, przed Dodą. Kto zaśpiewa? Zwycięzcy konkursu karaoke w Krowie na Golasa. Będzie również losowanie wielu nagród, gdzie jedną z nich będzie możliwość zrobienia zdjęcia z Dodą!

3 lipca,
godz. 17.00
przywitanie publiczności
godz. 17.30 przywitanie finalistów konkursu Karaoke
godz. 18.00 losowanie nagród
godz. 19.30 występ finalistów Karaoke
godz. 20.30 koncert Dody (70 minut)

Stanica nad Zalewem, bilety w przedsprzedaży: 40, 45 zł (Prezenteria, Drogerie Laboo, Stanica), w dniu koncertu: 70 zł.
strona główna | e-kultura | kalendarium | relacje | kontakt | linki | stowarzyszenie tutajteraz | polityka prywatności
Copyright 2010 © stowarzyszenie tutajteraz. All rights reserved.
Powered by Projektowanie stron Siedlce
Strona wygenerowana w 0.006 sekund