Drukuj

Znów Na Jednej Drodze

Koncerty: Iza Kuniewicz
Ó.Z. i El Rena planie klipu do utwory
Ó.Z. i El Rena planie klipu do utwory "10/10".
NASZ PATRONAT!

Płyta Znów Na Jednej Drodze, to owoc współpracy Ó.Z. i El Re z formacji Kartel. To przemyślane historie, pisane z perspektywy człowieka, który przeżył już swoje - od biegającego po ulicach zafascynowanego hip-hop?em i piłką nożną młodego chłopaka po męża i ojca nadal żyjącego w zgodzie ze swoją pasją.

Grupa Kartel występuje na scenach hiphopowych Siedlec, Warszawy oraz innych miast regionu. Owocem ich współpracy jest album pt. Znów Na Jednej Drodze, zawierający 12 utworów muzycznych, którego premiera odbędzie się wkrótce. Pierwsza rzecz, za którą należy pochwalić krążek jest jego spójność.

Płyta jest bardzo dojrzała, można stwierdzić, że raperzy starali się dopracować każdy szczegół, każdy dźwięk, każde słowo. Mądrze dobrane bity tworzą ciekawy i charakterystyczny klimat albumu, który jest zdecydowanie
największym jego atutem. Bity na tej płycie brzmią świeżo. Nie miałam wrażenia, że gdzieś słyszałam podkład oklepany już na wielu trackach. Cechuje je także różnorodność, nie ma podobnych podkładów i to cieszy. Krążek napakowany jest emocjami i silną energią. Słychać, że chłopaki grają z serca, całość brzmi więc imponująco. Jest mocno, hałaśliwie i już od pierwszego utworu (Kartel część 2.) odważnie.

Osoby lubiące muzykę hiphopową jako środek wyrazu, "nieuczesane" dźwięki, mądre i wyraziste teksty powinny sięgnąć po ten album. Płyta jest wręcz naładowana emocjami, wspaniale przeniesionymi przez charakterystyczne głosy wykonawców. Muzycznie bardzo spójna, utrzymana we wspaniałym klimacie.

Co na długo zapamiętam z tej płyty? Świetne beaty, świetne teksty. Wielki plusem jest grafika okładki płyty. Zdecydowanie zachęcam do kupna albumu, ponieważ jest solidnym i tętniącym pozytywną energią projektem, który na pewno zagości w odtwarzaczach na więcej czasu niż jeden odsłuch.

strona główna | e-kultura | kalendarium | relacje | kontakt | linki | stowarzyszenie tutajteraz | polityka prywatności
Copyright 2010 © stowarzyszenie tutajteraz. All rights reserved.
Powered by Projektowanie stron Siedlce
Strona wygenerowana w 0.037 sekund