Drukuj

Zdrowe ciało, a gdzie duch? Klub Zwierciadła w Siedlcach

Warsztaty: BK
Zwierciadło - okładka
Zwierciadło - okładka
Wiemy, że aby zdrowo żyć, trzeba się dobrze odżywiać, dbać o swoje ciało poprzez ćwiczenia fizyczne. To prawda. Ale do pełni szczęścia potrzebna jest jeszcze wewnętrzna harmonia i upragniony spokój, które można osiągnąć poprzez pogłębienie samoświadomości, czyli coraz lepsze poznawanie siebie.

Wierząc, że w Siedlcach są ludzie, dla których ważny jest rozwój osobisty, Ogród Inspiracji prowadzony przez Beatę Kupiec we współpracy z miesięcznikiem "Zwierciadło", znanym z interesujących artykułów poświęconych naszemu życiu wewnętrznemu, proponuje wspólny projekt - Klub "Zwierciadła". Pod tą nazwą kryją się comiesięczne, bezpłatne warsztaty, dotyczące różnych aspektów rozwoju osobistego.

Równie ważne jak tematy spotkań jest miejsce, w którym chętnie się rozmawia, dzieli swoimi przemyśleniami. Dlatego do tej współpracy przystąpiła również Iwona Zagajewska, udzielając gościny Klubowi w swojej nowo otwartej Cafe Babka. Jest to klubokawiarnia przyjazna kobietom, gdzie w spokojnej atmosferze można poczytać, porozmawiać, pobyć ze sobą.

Pierwsze spotkanie siedleckiego Klubu "Zwierciadła" będzie poświęcone dobrym nawykom (temat numeru wrześniowego "Zwierciadła"). Udział jest bezpłatny, wystarczy przynieść ze sobą październikowy numer pisma. Warsztat poprowadzi Renata Arendt-Dziurdzikowska, doświadczona trenerka i dziennikarka "Zwierciadła".

Wszyscy, którzy myślą o zmianach w swoim życiu, a nie zawsze wiedzą od czego zacząć, są ciekawi świata i swojego wnętrza, lubią wymianę doświadczeń i poznawanie różnych punktów widzenia, znajdą coś dla siebie.

Kontynuacją tego wydarzenia będzie całodniowy warsztat "Jak realizować swoje marzenia?", dotyczący umiejętności stawiania sobie celów i sposobów ich osiągania, prowadzony przez Beatę Kupiec - trenerkę rozwoju osobistego, rekomendowaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Więcej informacji na: www.ogrodinspiracji.pl. Informacje o listopadowym spotkaniu Klubu "Zwierciadła" w następnym numerze "Kultury".

27 października, godz. 18.00, Cafe Babka (ul. Wojskowa 11), wstęp wolny.
strona główna | e-kultura | kalendarium | relacje | kontakt | linki | stowarzyszenie tutajteraz | polityka prywatności
Copyright 2010 © stowarzyszenie tutajteraz. All rights reserved.
Powered by Projektowanie stron Siedlce
Strona wygenerowana w 0.011 sekund