Drukuj

Odczarował akordeon

Koncerty: Małgorzata Głuszczak
Marcin Wyrostek
Marcin Wyrostek
Charyzmatyczny artysta, człowiek budzący emocje, który swoim brzmieniem muzyki łamie wszelkie bariery czasowe - to wszystko można powiedzieć o Marcinie Wyrostku. W ramach cyklu "Znani wirtuozi w muzyce mistrzów" już wkrótce odbędzie się jego koncert w Siedlcach.

Akordeonista oraz zwycięzca II edycji programu "Mam Talent" wykłada na Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach i w Kolegium Nauczycielskim w Bytomiu. Studiował pod kierunkiem prof. Joachima Pichury w AM w Katowicach. Jest współzałożycielem projektów: Tango CORAZON Quintet oraz COLORIAGE.

Koncertował z wieloma artystami m.in.: Farfarello, Kayah, Bobby McFerrin, Maciej Miecznikowski, Nippy Noya. Dokonał wielu nagrań dla polskich i zagranicznych ośrodków medialnych.

W grudniu wraz z zespołem zaprezentuje się przed siedlecką publicznością. Repertuar, który zagra, jest głównie oparty na muzyce Astora Piazzolli. Debiutancka płyta zespołu pokryła się złotem już w pierwszym miesiącu sprzedaży, a obecnie posiada status potrójnej platyny! Ich koncerty są zachowane w kameralnym i subtelnym klimacie, skierowane do najbardziej wymagającej publiczności, która w muzyce stawia na elegancję, dobry smak i gust.

6 grudnia, godz. 20.00, Sala Widowiskowa "Podlasie". Bilety: 20 zł w przedsprzedaży, 25 zł w dniu koncertu, uczniowie i pedagodzy szkół muzycznych - 15 zł (w przedsprzedaży); do nabycia w kasie MOK przy ul. Pułaskiego 6.
strona główna | e-kultura | kalendarium | relacje | kontakt | linki | stowarzyszenie tutajteraz | polityka prywatności
Copyright 2010 © stowarzyszenie tutajteraz. All rights reserved.
Powered by Projektowanie stron Siedlce
Strona wygenerowana w 0.004 sekund