Drukuj

Nosić w chuście... ale jak?

Warsztaty: Redakcja
Milena Gołębiewska instruktorka chustonoszenia z synkiem.
Milena Gołębiewska instruktorka chustonoszenia z synkiem.
Kobieta z dzieckiem na ręku to częsty widok na polskich ulicach, jednak od jakiegoś czasu modne stały się chusty. Chusta to praktyczne i wygodne rozwiązanie dla rodziców.

Jakie są korzyści z noszenia w chuście? Po pierwsze dziecko będzie mniej płakało - noszenie pomaga budować więź z dzieckiem i zaspokaja jego potrzebę bliskości. Jeśli dziecko ma kolkę, noszenie łagodzi jej przebieg. Noszenie wspomaga prawidłowy rozwój stawów biodrowych maluszka - pozycja "żabki" może nie tylko zapobiegać, ale też leczyć dysplazję stawów biodrowych. Dzieci noszone w chuście, dzięki naturalnemu masażowi i kontaktowi z ciałem, dobrze i zdrowo się rozwijają. Zanurzone w świecie i języku dorosłych naturalnie uczą się go od nich. Chusta to wygoda - zakupy, spotkania, wyjazd na wakacje są możliwe bez wózka, który często zajmuje dużo miejsca, a czasem uniemożliwia dotarcie do celu (schody, plaża, spacer w górach).

Jedyny w Siedlcach sklep internetowy z chustami i pieluszkami ekologicznymi zaprasza na warsztaty! Uczestnicy dowiedzą się dlaczego warto nosić w chuście. Instruktorki pokażą w jaki sposób wiązać chustę, by maluch w niej był bezpieczny. Będzie możliwość praktycznego przećwiczenia odpowiedniego wiązania. Na koniec zaplanowana jest prezentacja nowoczesnego i ekologicznego sposobu pieluszkowania, gdzie uczestnicy zapoznają się z korzyściami używania nowoczesnych pieluszek wielorazowych. "Zapraszamy również do naszego sklepu www.krainapieluszek.pl, który mieści się przy ul Sokołowskiej 37 - mówią właściciele sklepu. - Pomożemy wybrać odpowiednią chustę, pieluszkę, kosmetyki naturalne...".

Dla wszystkich czytelników "Kultury Siedleckiej" na hasło "kultura" rabat 5% na zakupy w sklepie www.KrainaPieluszek.pl.

Warsztaty: 12 i 19 maja 2012, godz.10.00-12.00, Żłobek "Jaś i Małgosia" (ul. Ogińskich 45), koszt 45 zł (jeden rodzic), 55 zł (dwoje rodziców), informacje i zgłoszenia: milena@krainapieluszek.pl, tel. 512 233 202.

Wystarczy przyjść! Organizatorzy zapewniają chustę dla każdego uczestnika. Ilość miejsc ograniczona!
strona główna | e-kultura | kalendarium | relacje | kontakt | linki | stowarzyszenie tutajteraz | polityka prywatności
Copyright 2010 © stowarzyszenie tutajteraz. All rights reserved.
Powered by Projektowanie stron Siedlce
Strona wygenerowana w 0.011 sekund