Drukuj

Dni Siedlec

Koncerty: Joanna Zawadzka
Dni Siedlec
Dni Siedlec
W tym roku Dni Miasta odbędą się pod znakiem Euro 2012. Rozpoczną się 6 czerwca, a skończą 10. Nie zabraknie jednak wydarzeń kulturalnych, na które warto zwrócić uwagę.

Najważniejszym wydarzeniem tegorocznych Dni Miasta będzie Open Air Festiwal, na którym wystąpi Perfect. Grupa ta występuje na polskiej scenie od ponad 30 lat i ma wierne rzesze fanów. Jako zespół są klasą sami w sobie. Jest to koncert, którego przegapić nie można! Tego wieczoru zaprezentują się również zespoły Plan i Upstream. Kolejną interesująca imprezą będzie koncert Orkiestry Symfonicznej z Zamościa, która zaprezentuje utwory legendarnej ABBY. Będzie to coś niecodziennego i naprawdę warto poświęcić temu czas!

Przez te cztery dni na scenie będzie można zobaczyć również takie zespoły jak PodobaMiSie czy Orkiestra Dni Naszych. Obie te grupy zaprezentują swoje najnowsze kawałki. Dodatkowo do obejrzenia będą również takie koncerty jak Giganci Piosenki czy Śpiewnik Papieski.

Także muzea uruchamiają na ten czas specjalne wystawy oraz ustalają dodatkowe godziny wejść. Można więc będzie obejrzeć obraz El Greco, zwiedzić kaplicę Ogińskich lub wybrać się na spacer po najciekawszych zakątkach miasta razem z przewodnikiem. Dzięki temu, Dni Miasta mają okazję stać się przede wszystkim okazją do poznania swojego miasta z innej perspektywy.

Oczywiście na mieszkańców miasta czeka też cały szereg atrakcji związanych z rozpoczynającym się Euro. Zawody sportowe, konkursy dla dzieci i młodzieży, wspólne kibicowanie pod telebimami - to tylko niewielka część tego, co będzie się działo.

Nie są to może widowiska tak spektakularne, jak te zeszłoroczne, ale ciężko konkurować przecież z emocjami, jakich dostarcza nam piłka nożna. Jednak dzięki temu, dziwnemu na pozór, połączeniu, każdy może znaleźć coś dla siebie: fani sportu pod telebimy, a koneserzy kultury pod sceny!

zobacz szczegółowy program Dni Siedlec 2012
strona główna | e-kultura | kalendarium | relacje | kontakt | linki | stowarzyszenie tutajteraz | polityka prywatności
Copyright 2010 © stowarzyszenie tutajteraz. All rights reserved.
Powered by Projektowanie stron Siedlce
Strona wygenerowana w 0.004 sekund