Drukuj

Zmieniamy pieluszki

Warsztaty: Reklama
Pieluszki
Pieluszki
Nowoczesne rodzicielstwo to poszukiwanie zdrowych, sprawdzonych rozwiązań, to czasem powrót do sprawdzonych metod. Pieluszki wielorazowe to przede wszystkim zdrowy sposób pielęgnacji dzieci.

Pieluszki wielorazowe są ZDROWE - nie powodują odparzeń, nie mają związków chemicznych, takich jak ołów, nikiel, kadm, obecnych w pieluszkach jednorazowych, nie uczulają. Skóra dziecka oddycha, jest gładka i zdrowa. Działają również profilaktycznie na stawy biodrowe dziecka. Są PIĘKNE i NOWOCZESNE - uszyte z nowoczesnych materiałów najwyższej jakości, z bawełny organicznej, bambusa, konopi. Wyglądają przepięknie, ale co ważne nie przeciekają! Często są bardziej chłonne niż jednorazowe. Pranie ich nie zajmuje wiele czasu. Wystarczy 15 minut co dwa dni. Są EKONOMICZNE - można zaoszczędzić nawet do 5 000 zł, a pieniądze te przeznaczyć na wakacje z rodziną. Są też EKOLOGICZNE - jedno dziecko to średnio 6 000 pieluszek jednorazowych, czyli ok. 1,5 tony śmieci rozkładających się przez setki lat! Nowoczesne pieluszki wielorazowe są bardzo proste w użyciu. Zamoczoną wystarczy wyprać, wysuszyć i... użyć ponownie. Nie trzeba prasować, gotować, moczyć.


WARSZTATY: Jak nosić dziecko w chuście? Prezentacja pieluszek wielorazowych.

16 czerwca, godz. 10.00-12.00, Akademia Nauki (ul. 3 Maja 24), cena: 30 zł (mamy w ciąży), 45 zł (jeden rodzic z dzieckiem), 55 zł (dwoje rodziców z dzieckiem).

Zapisy i informacje: milena@krainapieluszek.pl, tel. 512 233 202, www.krainapieluszek.pl
strona główna | e-kultura | kalendarium | relacje | kontakt | linki | stowarzyszenie tutajteraz | polityka prywatności
Copyright 2010 © stowarzyszenie tutajteraz. All rights reserved.
Powered by Projektowanie stron Siedlce
Strona wygenerowana w 0.016 sekund