Drukuj

Time For ALVON JOHNSON

Koncerty: Iza Wojtowicz
Alvon Johnson
Alvon Johnson
Nie co dzień odwiedza nas taka muzyczna gwiazda. Sympatyczny, postawny pan z gitarą przywiezie trochę kalifornijskiego powietrza, humoru showmana i dobrej muzyki, którą zagra w towarzystwie polskich jazzmanów. Przed Państwem: Alvon Johnson!

Kompozytor, showman występujący u boku takich gwiazd jak: The Drifters, The Shirelles, Bobby Day w sławnym utworze "Rocking' Robin", Otis Day and the Knights oraz Jimmie Rodgers na płycie "Country and Western". Wzorujący się na największych ikonach bluesa, gitarzysta roku 2005 prestiżowego "Guitar Player", były wokalista grupy The Coasters. Występował na scenach amerykańskich, a także na arenie międzynarodowej w Malezji, Rosji, Chinach, Francji, Włoszech, Japonii, Nowej Zelandii, Kanadzie, Australii.

Podczas jego tournee po Polsce w sierpniu przyjdzie czas na Siedlce. Nie sposób nie wspomnieć w tym momencie o organizatorze tej trasy - Łukaszu Gorczycy (bass), a także Jacku Prokopowiczu (hammond B3) oraz Pawle Dobrowolskim (drums), którzy mają zaszczyt towarzyszyć Alvonowi na scenie w czasie koncertowania.

Argumentów przemawiających za tym, żeby przyjść na koncert jest wiele. Co nas może przekonać? Wstęp wolny? Spalone kalorie w trakcie nieopanowanego "podrygiwania" w rytmie? Zaspokojona potrzeba obcowania z dobrą muzyką? Możliwość spotkania z gwiazdą twarzą w twarz? Gwarantowana poprawa humoru? Chyba wystarczy. Czemu więc nie przyczynić się, chociażby swoją obecnością, by ten niezwykle sympatyczny artysta opuścił nasze miasto ze słowami "Aż żal odjeżdżać?".


12 sierpnia, godz. 19.00, skwer przy fontannie przed Muzeum Regionalnym (w przypadku niesprzyjającej aury w Sali Białej przy ul. Pułaskiego 6), wstęp wolny.
strona główna | e-kultura | kalendarium | relacje | kontakt | linki | stowarzyszenie tutajteraz | polityka prywatności
Copyright 2010 © stowarzyszenie tutajteraz. All rights reserved.
Powered by Projektowanie stron Siedlce
Strona wygenerowana w 0.009 sekund