Drukuj

Małe dzieła sztuki

Koncerty: MG
O tym, jak bardzo potrafi wpłynąć na wygląd nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Już starożytni o tym wiedzieli i w związku z tym od niej nie stronili. Różne są jej rodzaje, a wariantów jest naprawdę dużo. Dodaje uroku w każdym wieku, a mowa o chętnie przez nas noszonej biżuterii.

Potrafi podkreślić indywidualizm właściciela, a to jest niemniej istotne co walory estetyczne. Dlatego tak ważne jest, aby szukając odpowiedniej nie decydować się na wielokrotnie kopiowany wzór. Możliwość posiadania unikalnej biżuterii daje Pracownia Rękodzieła Artystycznego "Acoya", w której z pomocą p. Beaty Paprockiej można stworzyć kolczyki, naszyjnik czy bransoletkę własnego pomysłu. Niedawno powstała pracownia oferuje biżuterię ślubną, okazjonalną oraz codzienną, wykonaną profesjonalnym sprzętem jubilerskim, co gwarantuje jej dobry wygląd i trwałość. Jest wykonana z kryształów Swarovskiego, pereł Seashell, Korala, Agatów, Turkusu, Howlitu, Onyksu itp. Dostępna jest też, ostatnio bardzo modna, biżuteria wykonana w technice Sutasz. Oprócz własnych wzorów, p. Beata prezentuje również biżuterię zakupioną od innych twórców. W pracowni można też wymienić bigle metalowe na srebrne, w kolczykach zakupionych w innym miejscu, jak również naprawić zerwane korale.
Kupując coś dla siebie, można przy okazji pokusić się o ozdoby do mieszkania, takie jak np. szkatułki, butelki, bombki oraz anioły wykonane metodą Decoupage. Dzięki dużej rozpiętości cenowej (15?200 zł), każdy odwiedzający pracownię może sprawić sobie lub komuś bliskiemu ciekawy prezent. Właścicielka chcąc się podzielić swoim doświadczeniem, pasją i pomysłami, jesienią planuje zorganizowanie kursu wykonywania biżuterii, a próbkę tego, czego zechce nauczyć można zobaczyć w Siedlcach na Czerwonego Krzyża 14/9 oraz na www.acoya.eu.
strona główna | e-kultura | kalendarium | relacje | kontakt | linki | stowarzyszenie tutajteraz | polityka prywatności
Copyright 2010 © stowarzyszenie tutajteraz. All rights reserved.
Powered by Projektowanie stron Siedlce
Strona wygenerowana w 0.011 sekund