Drukuj

Wernisaż fotograficzno-językowy dla dzieci

Wystawy: Redakcja
Wernisaż fotograficznojęzykowy dla dzieci
Wernisaż fotograficznojęzykowy dla dzieci
Takiego połączenia jeszcze nie było. Kamila Grabowska - znana i lubiana fotografka oraz Joanna Choromańska z MAŁA LINGUA organizują wernisaż fotograficzno-językowy dla najmłodszych.

Cel spotkania, to zaprezentowanie fotografii dziecięcej oraz zachęcenie do nauki języków poprzez umuzykalnienie i teatralizację od najmłodszych lat, a nawet miesięcy. W salach zaprezentowane zostaną autorskie zdjęcia Kamili Grabowskiej, na których uwiecznione zostały maluchy z powiatu siedleckiego.

Jest to rezultat licznych sesji zdjęciowych, między innymi także zdjęć z Jarmarku św. Stanisława w maju tego roku oraz sesji konkursowych. Kamila Grabowska niejednokrotnie organizowała konkursy na Facebooku, w których można było wygrać sesję fotograficzną. Ostatni konkurs przyniósł ponad 320 zgłoszeń z 3 województw i zakończył się uroczystym wręczeniem nagród w Sali Zabaw MŁYNEK.

Wybór miejsca na wernisaż fotografii nie jest przypadkowy - MAŁA LINGU
Wernisaż fotograficznojęzykowy dla dzieci
Wernisaż fotograficznojęzykowy dla dzieci
A, to nowopowstająca szkoła języków obcych dla dzieci, czyli miejsce, w którym połączona zostanie nauka z zabawą. W ramach nauki języków dzieci będą wcielać się w role za pomocą pacynek bajkowej rodziny Blabbersów i dzięki temu uczyć się języka metodą komunikatywną. Pacynki będą również obecne na naszym wernisażu i osobiście zaproszą dzieci do zabawy.

Każde dziecko, które pojawi się na wernisażu o godzinie 15.00 otrzyma upominek - mówi Joanna Choromańska. Na maluchy czeka szereg atrakcji, ponieważ w każdej sali odbywać się będą różne konkursy i animacje fotograficzno-językowe. Wszystko w otoczeniu kolorowych zdjęć Kamili. Nie zabraknie też tańca, śpiewu, muzyki, pysznych przekąsek od GreenBaaru oraz wspaniałych nagród konkursowych m.in. od sklepu z zabawkami KOALA czy Sali Zabaw MŁYNEK.

9 czerwca (niedziela), godz. 15.00-18.00, Mała Lingua szkoła języków
obcych dla dzieci (ul. Piłsudskiego 36/2), wstęp wolny.


strona główna | e-kultura | kalendarium | relacje | kontakt | linki | stowarzyszenie tutajteraz | polityka prywatności
Copyright 2010 © stowarzyszenie tutajteraz. All rights reserved.
Powered by Projektowanie stron Siedlce
Strona wygenerowana w 0.010 sekund