Drukuj

Co piszczy w Mrowisku

Imprezy: Urszula Wioletta Kąkol
Mrowisko
Mrowisko
Wkrótce na siedleckich drogach zagoszczą setki zabytkowych motocykli i samochodów.

Mieszkańcy miasta i okolic już po raz czwarty będą mieli możliwość uczestniczenia w corocznym Zjeździe Pojazdów Zabytkowych. "Mrowisko" to gromadząca miłośników motoryzacji impreza cykliczna, która rok temu dołączyła do licznych przedsięwzięć zorganizowanych w ramach Dni Siedlec.

Także tym razem każdy posiadacz wyjątkowego pojazdu będzie miał okazję zaprezentować go podczas uroczystej parady siedleckimi ulicami. Uczestnictwo w imprezie jest bezpłatne zarówno dla właścicieli aut, jak i zgromadzonych widzów.

Uroczyste rozpoczęcie "Mrowiska 2013" będzie miało miejsce na placu gen. Sikorskiego. Na otwartej scenie wystąpi wiele znanych zespołów muzycznych. Dla wszystkich osób biorących udział w zjeździe, a także dla publiczności przewidziano dodatkowe atrakcje. Od 9.00 do 14.00 będzie można uczestniczyć w zorganizowanym przez Straż Pożarną pokazie cięcia samochodów i skorzystać z symulatora jazdy skuterem lub ścigaczem.

Na najmłodszych czekają natomiast specjalnie przygotowane zabawy, a dla wszystkich, którzy lubią dobrze zjeść, przygotowane zostaną stoiska z regionalnymi wędlinami, litewskim pieczywem, kwasem chlebowym oraz miodem. Zakończenie imprezy przewidziane jest przed marketem "Mrówka" przy ul. Warszawskiej, gdzie właściciele pojazdów przejadą, tworząc widowiskową paradę.

15 czerwca 2013, od godz. 9.00, Plac Gen. Sikorskiego, wstęp wolny.
strona główna | e-kultura | kalendarium | relacje | kontakt | linki | stowarzyszenie tutajteraz | polityka prywatności
Copyright 2010 © stowarzyszenie tutajteraz. All rights reserved.
Powered by Projektowanie stron Siedlce
Strona wygenerowana w 0.008 sekund