Drukuj

Dzień otwarty

Spotkania: Redakcja
OWES SIEDLCE - bezpłatne wsparcie dla organizacji pozarządowych i innych podmiotów ekonomii społecznej!

"Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej w subregionie siedleckim" to projekt partnerski realizowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet VII Promocja integracji społecznej, Działanie 7.2 Przeciwdziałanie wykluczeniu i wzmocnienie sektora ekonomii społecznej, Poddziałanie 7.2.2 Wsparcie ekonomii społecznej. Liderem projektu jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego, partnerami są: Stowarzyszenie Ośrodek Kultury i Aktywności Lokalnej w Krzesku oraz Gmina Zbuczyn.

W ramach projektu zaplanowano działania promujące ekonomię społeczną.7 lipca w Z buczynie odbędą się drugie już Dni Otwarte Ośrodka Wspierania Ekonomii Społecznej. Do udziału zaproszono podmioty ekonomii społecznej (stowarzyszenia, fundacje, ZAZ - y, prowadzące lub zamierzające prowadzić działalność gospodarczą) z powiatów: siedleckiego, miasta Siedlce, garwolińskiego, węgrowskiego, sokołowskiego, mińskiego i łosickiego. Od godziny 12.00 w centrum Zbuczyna na placu przy Urzędzie Gminy uczestnicy Dnia Otwartego będą mieli możliwość zapoznania się z ofertą stowarzyszeń, fundacji oraz Przedsiębiorstw Ekonomii Społecznej.

Równolegle z Dniami Otwartymi odbywać się będzie plenerowa impreza z okazji Dni Gminy Zbuczyn. Szczegółowy program imprezy znajduje się na stronie organizatora: gokzbuczyn.pl.

Organizatorzy zaplanowali wiele niespodzianek dla najmłodszych i tych nieco starszych, między innymi warsztaty rzeźbiarskie, plastyczne, rywalizacje sportowe, ogródek dziecięcy, malowanie twarzy i wiele innych.

Rozmowa z Radosławem Juraszkiem, organizatorem Dnia Otwartego czytaj tutaj
strona główna | e-kultura | kalendarium | relacje | kontakt | linki | stowarzyszenie tutajteraz | polityka prywatności
Copyright 2010 © stowarzyszenie tutajteraz. All rights reserved.
Powered by Projektowanie stron Siedlce
Strona wygenerowana w 0.010 sekund