Drukuj

Disco Mazovia 2013

Koncerty: Redakcja
Disco Mazovia 2013
Disco Mazovia 2013
... czyli największy w regionie festiwal Disco Polo odbędzie się w Mościbrodach po raz trzeci. W ubiegłym roku publiczność liczyła osiem tysięcy! W tym roku program, w którym przewidziano aż czterdziestu sześciu wykonawców jest bardzo atrakcyjny dla fanów tego gatunku muzyki.

Każdy z występujących zespołów ma rozpoznawalną markę, poprzez wylansowane przeboje, klipy tv i wydawnictwa płytowe na swoim koncie. Niewątpliwą atrakcją wizualną są też tancerki oraz formacje tancerzy, nieodłącznie towarzyszące takim występom. Festiwal połączony będzie z konkursem, mającym odkryć nowe talenty, wyłonić wschodzące gwiazdy, prezentując przy okazji najnowsze trendy gatunku. Jak co roku, obok młodych lwów wystąpią też oczywiście sławy gatunku. 14 sierpnia w środę, już od godziny 17.00 wystartuje konkurs debiutów pod hasłem "Młoda Scena Disco". Tego dnia o laury powalczy 26 zespołów, a wieczór dodatkowo zwieńczą koncerty gwiazd: MAXEL oraz bijący ostatnio rekordy popularności Bracia FIGO FAGOT.
Czwartek 15 sierpnia to dzień świąteczny, więc start przewidziano już od godziny 13.00.

Festiwal to nie tylko same koncerty. Impreza organizowana jest w formie pikniku rodzinnego na terenie malowniczo położonego pleneru wokół Dworu w Mościbrodach. Przewidziano mnóstwo atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Będzie też coś dla miłośników tradycyjnej kuchni polskiej.

14 sierpnia 2013, godz. 17.00, bilety 10 zł, dzieci do lat 7 - bezpłatnie, do nabycia wyłącznie na miejscu, w dniach imprezy.
15 sierpnia 2013, godz. 13.00, bilety 15zł, dzieci do lat 7 - bezpłatnie, do nabycia wyłącznie na miejscu, w dniach imprezy.
strona główna | e-kultura | kalendarium | relacje | kontakt | linki | stowarzyszenie tutajteraz | polityka prywatności
Copyright 2010 © stowarzyszenie tutajteraz. All rights reserved.
Powered by Projektowanie stron Siedlce
Strona wygenerowana w 0.009 sekund