Drukuj

Wsparcie dla mikroprzedsiębiorstw

Wywiady: AJ
Katarzyna Sobolewska
Katarzyna Sobolewska
Małe firmy miewają różnego rodzaju problemy w prowadzeniu swojej działalności. Brak środków finansowych, odpowiednich kwalifikacji, czy nawet przestrzeni biurowej. Dla nich właśnie stworzone jest biuro coworkingowe Euro+.

Agnieszka Janiszewska: Prowadzenie własnej firmy to bardzo dużo pracy, nie tylko przy obsłudze klientów, ale też związanej z prowadzeniem dokumentacji, korespondencją. Szefowie czasem zapominają o ważnych terminach. Jak można, w miarę niedrogo, rozwiązać ten problem?
Katarzyna Sobolewska: Oczywiście najlepiej jest zatrudnić pracowników i powierzyć im te zadania, ale doskonale wiemy, że jest to spory koszt dla przedsiębiorcy, zwłaszcza drobnego, który dopiero startuje lub realizuje zlecenia okresowo i potrzebuje wsparcia tylko w niektórych sytuacjach. Specjalnie dla tych osób sformułowaliśmy ofertę obsługi firm, by tanio i fachowo realizować powierzone zadania. Może to być załatwianie spraw urzędowych, tworzenie baz danych, porównywanie ofert i wiele innych.

Czy ta usługa jest skierowana wyłącznie do firm?
Nie, choć to dominująca grupa klientów. Ofertę obsługi biznesowej kierujemy też do osób prywatnych, zwłaszcza tych, które chcą założyć własną firmę. Dla nich wyszukujemy projekty unijne, z których mogą pozyskać środki, pomagamy w wypełnianiu wniosków, pisaniu biznesplanów, rozliczaniu dotacji. Organizujemy też szkolenia, podczas których mogą podnieść swoje kompetencje.

Część przedsiębiorców, szczególnie tych prowadzących nieduże firmy, narzeka na wysokie koszty utrzymania biura. Z kolei nie mogą skupić myśli podczas spotkania biznesowego w restauracji. Co by Pani zaproponowała
takim osobom?

Mamy dla nich rozwiązanie jedyne na rynku siedleckim - "biuro na godziny". Wielu przedsiębiorców nie potrzebuje lokalu na co dzień. Pracują w terenie, w domu lub odwiedzają klientów. Czasami muszą jednak zorganizować spotkanie u siebie i tu nasze biuro sprawdza się idealnie. Wynajmujemy komfortowe pomieszczenia biurowe - sale spotkań, pojedyncze biurka, do dyspozycji jest również aneks kuchenny i wypoczynkowy.

Dla kogo jeszcze jest ta oferta?
Dla wszystkich, którzy szukają taniego i wygodnego miejsca do pracy i organizacji spotkań. Nasze pomieszczenia są idealne do prowadzenia szkoleń, korepetycji, rekrutacji, sesji coachingowych, prezentacji.

EURO+, ul. Sokołowska 23,
(III piętro, lok. 10),
08-110 Siedlce,
kom. 507 75 46 37,
biuro@biuro-europlus.pl,
biuro-europlus.pl
strona główna | e-kultura | kalendarium | relacje | kontakt | linki | stowarzyszenie tutajteraz | polityka prywatności
Copyright 2010 © stowarzyszenie tutajteraz. All rights reserved.
Powered by Projektowanie stron Siedlce
Strona wygenerowana w 0.005 sekund