Drukuj

Wielkie oglądanie pod niebem i na ziemi

Teatr: Urszula Kąkol
Teatr Usta Usta Republika
Teatr Usta Usta Republika
Do VII Festiwalu Teatrów Ulicznych "POD NIEBEM" pozostało jeszcze trochę czasu, ale już dzisiaj zachęcamy Was, abyście zarezerwowali sobie czas na to godne uwagi czerwcowe wydarzenie kulturalne. Przygotujcie się na niezapomniane wrażenia, wspaniałe przedstawienia połączone z pokazem światła i dźwięków, rewelacyjne popisy aktorów oraz magiczne chwile. Festiwal potrwa od 7 do 8 czerwca. Zobaczcie co będzie się działo.

Drugiego dnia festiwalu widzowie będą mogli podziwiać premierę spektaklu Teatru FANUM "Mąż i żona" hr. Aleksandra Fredry (reż. Hubert Prekurat). Jest to klasyczna komedia mówiąca o pogmatwanych relacjach i romansach damsko-męskich. Jeden dom, jedno małżeństwo, a komplikacji co niemiara. Każdy z każdym, wszyscy ze wszystkimi - brawurowy tekst pisany wierszem w zaskakującej łóżkowej realizacji.

Tegoroczny Festiwal zakończy natomiast spektakl plenerowy "Cykl" w wyk. poznańskiego Teatru Usta Usta Republika. Spektakl multimedialny, łączący instalacje przestrzenne, grę aktorską oraz wizualizacje. Odnosi się do regularności, powtarzalności elementów codzienności, natręctw, cykliczności marzeń sennych, które wpływają na naszą osobowość i sposób istnienia. Przedstawienie składa się z cyklu tych obrazów, które od zawsze śnimy wspólnie, wydobytych z podświadomości, symbolizujących ludzkie lęki, słabości i pragnienia.

Festiwal Teatrów Ulicznych - jest atrakcją czerwcowego weekendu dla mieszkańców i turystów odwiedzających Siedlce. Na to dwudniowe święto teatru zapraszamy sympatyków ulicznej sztuki, jak i tych wszystkich siedlczan, którzy dopiero chcieliby jej zasmakować. Jednym zdaniem szykuje się fantastyczna impreza.

8 czerwca 2014, godz. 21.00, VII Festiwal Teatrów Ulicznych "POD NIEBEM", spektakl teatralny "Mąż i żona" w wyk. Teatru FANUM, Skwer przy fontannie, wstęp wolny.

godz. 22.00, spektakl teatralny "Cykl" w wyk. Teatru Usta Usta Republika, Plac gen. Wł. Sikorskiego, wstęp wolny.
strona główna | e-kultura | kalendarium | relacje | kontakt | linki | stowarzyszenie tutajteraz | polityka prywatności
Copyright 2010 © stowarzyszenie tutajteraz. All rights reserved.
Powered by Projektowanie stron Siedlce
Strona wygenerowana w 0.011 sekund