Drukuj

Mamo! Tato! Czas na teatr!

Teatr: źródło: CKiS
Czas na teatr!
Czas na teatr!
„Ale wkoło jest wesoło!”. Tak można podsumować spektakle teatralne przygotowane na czas ferii przez Centrum Kultury i Sztuki specjalne dla rodzin.

Ferie to czas odpoczynku i zabawy. Dlatego warto zabrać swoją pociechę na spektakle przygotowane przez Centrum Kultury i Sztuki. Możliwość wspólnego obcowania ze sztuką to przygoda i szansa na zdobycie nowych doświadczeń. Teatr to inspiracja dla wyobraźni i miejsce magiczne. Przygotowane przedstawienia niosą ze sobą wiele cennych wartości - oswajają dziecko z pojęciem dobra i zła, ukazują relacje w przyjaźni i miłości. Uchwytny świat pozwala na kontakt z postaciami. Granica między fikcją a rzeczywistością zaciera się, dzięki czemu mały widz kształtuje swoją wrażliwość na sztukę.
„Dziadek do orzechów” i „Kopciuszek” to dwa spektakle zaproponowane przez CKiS w ramach „Rodzinnej niedzieli w teatrze na ferie”. Oba widowiska wyreżyserowała Iwona Maria Orzełowska natomiast w postacie z bajek wcielili się tancerze z Teatru Tańca Caro Dance. Niech podniesie rękę ten z dorosłych, który nie chce wrócić do krainy dzieciństwa, by przypomnieć sobie najpiękniejsze baśnie tego okresu. Ponadczasowość i magia tych bajek nie tylko bawi, ale również rozwija. Warto więc, w natłoku dnia codziennego, oderwać się od szarej rzeczywistości i wkroczyć na magiczną, teatralną ścieżkę emocji.

18 stycznia 2015, godz. 16.00, Rodzinna Niedziela w Teatrze :„Dziadek do orzechów”;
25 stycznia 2015, godz. 16.00, „Kopciuszek”, Scena Teatralna Miasta Siedlce (ul. Bpa I. Świrskiego 31) bilety: 10 zł i 20 zł.
strona główna | e-kultura | kalendarium | relacje | kontakt | linki | stowarzyszenie tutajteraz | polityka prywatności
Copyright 2010 © stowarzyszenie tutajteraz. All rights reserved.
Powered by Projektowanie stron Siedlce
Strona wygenerowana w 0.014 sekund