Drukuj

Cztery lata w podróży Spotkanie z Alicją Rapsiewicz i Andrzejem Budnikiem

Spotkania: Michał Pieńkowski
Alicja i Andrzej
Alicja i Andrzej
Wiele osób zapewne ma ochotę czasem rzucić wszystko i wyjechać. Najlepiej... jak najdalej. Ale czy to jest możliwe? Jak zorganizować sobie kilkuletni wyjazd? Skąd wziąć na to pieniądze? Na te i inne pytania odpowiedzą goście pierwszego spotkania podróżniczego, które organizuje stowarzyszenie tutajteraz, firma VITO oraz Instytut Biologii UPH.

Alicja Rapsiewicz i A ndrzej Budnik są wyjątkowymi globtroterami. Nie zadowalają ich wojaże lotnicze czy kolejowe. Zamiast tego wolą na rowerach przejechać z Tajlandii do Polski albo przemierzać Azerbejdżan. W zapasie mają też podróż jachtostopem. Lata wypraw przyczyniły się do zebrania ogromnej ilości wspomnień i przemyśleń, które teraz mogą pomóc innym w spełnianiu ich marzeń. Alicja i Andrzej mają też sposoby na to, aby czteroletnia podróż dookoła świata nie wymagała zgromadzenia uprzednio fortuny na koncie. W dodatku tą wiedzą dzielą się za darmo. Organizatorzy mają nadzieję, że aula Instytutu Biologii (ul. Prusa 12) wypełni się osobami, które nie tylko marzą o podróżowaniu, ale chcą te marzenia przekuć w rzeczywistość. Na pewno nie zabraknie ciekawych tematów do rozmów podczas spotkania, jak również po nim. Po części oficjalnej na uczelni ci, którym będzie mało wrażeń, mogą spotkać się z podróżnikami w restauracji Bollywood-Hollywood (ul. Wiszniewskiego).

16 kwietnia 2015, godz. 18.00, Cztery lata w podróży – spotkanie z Alicją Rapsiewicz i Andrzejem Budnikiem, aula Instytutu Biologii UPH (ul. Prusa 12), wstęp wolny.
strona główna | e-kultura | kalendarium | relacje | kontakt | linki | stowarzyszenie tutajteraz | polityka prywatności
Copyright 2010 © stowarzyszenie tutajteraz. All rights reserved.
Powered by Projektowanie stron Siedlce
Strona wygenerowana w 0.012 sekund