Drukuj

Kino Pełne Dzieci!

Film: Redakcja
Kino pełne dzieci
Kino pełne dzieci
W dniach 30 - 31 maja w kinie Helios rządzą najmłodsi! W repertuarze zaplanowano przede wszystkim: bajki dla dzieci, filmy familijne, wyjątkowe pokazy premierowe czy specjalny seans dla maluszków - Mój pierwszy raz w kinie.

Na każde dziecko czeka moc dodatkowych atrakcji! W trakcie weekendu na małych widzów czekają niespodzianki w holu kina, w tym niezwykłe zabawy.

Plan filmowej przygody:
Sobota 30 maja 2015, od godz. 11.00 na dzieci czekają między innymi:
Zabawy z chustą animacyjną i wielkie bańki mydlane.
Shrekowa zabawa i wyprawa do Siedmiogrodu. Test dla nieustraszonych! Zapoznanie z warstwami, które posiadają ogry i ludzie. Wspólne wykonanie podobizny najfajniejszego zielonego stwora. Pokaz eksperymentów prosto z bagien.
Podróż w morski rejs wraz z piratami z Karaibów. Zawody w przeciąganiu liny. Wspólne wykonywanie statków pirackich metodą origami. Doświadczenia i sprawdzanie zmysłów w trudnych warunkach pogodowych i nawigacja statkiem do swojej latarni. Podróż do krainy lodu i pokaz lodowych eksperymentów.

Niedziela 31 maja 2015, od godz. 11.00
Zabawy z chustą animacyjną, wielkie bańki mydlane.
Tego dnia wszystkie dzieci przywita dziki Madagaskar. Dzieci wykonają własnego lwa, aby strzegł bezpieczeństwa przez całą przygodę. Król Julian nauczy dzieci autorskiej i wyjątkowej choreografii i wszyscy wspólnie zatańczą do madagaskarskiego hitu I like move it.
Dodatkowo dzieci wyruszą w kosmos na najbardziej odległą galaktykę. Tam stoczą się gwiezdne wojny. Uczestniczy wyprawy przejdą test spostrzegawczości, będą musieli ochronić się przed pędzącą kometą. Nie obędzie się również bez kosmicznych eksperymentów.
Na koniec wszystkie dzieci zabawią się w twórców filmowych, wymyślając niesamowitą historię stworzą kreatywne plakaty filmowe. Odbędzie się gala Oskarów i pokaz mody. Wszyscy chętni na koniec będą mieli możliwość wykonania filmowej charakteryzacji.
W dniach tych dla dzieci premierowo zagrany będzie film "Rechotek" oraz "Kraina Jutra".

Dodatkowo w dniu 31 maja odbędzie się wyjątkowy seans Pierwszy raz w kinie, skierowany do najmłodszych widzów, którzy wybiorą się z rodzicami do kina po raz pierwszy. Wyjątkowy dobór bajek i specjalne warunki (światła na sali kinowej lekko przygaszone i ściszony dźwięk) zapewnią młodym, przyszłym kinomanom komfortowy początek wielkiej przygody ze światem kina. Wszystko po to, aby zapewnić niesamowite przeżycia!
Zestaw bajek przygotowany specjalnie z myślą o najmłodszych widzach:
Bolek i Lolek wyruszają w świat – Na wyspach Polonezji
Przygody Myszki Miki – Myszka i mucha
Reksio – Reksio i koguty
Miś Kudłatek – Lalka Agnieszki
Porwanie Baltazara Gąbki – Smok expedition
Reksio – Reksio Marzyciel

Więcej informacji na stronie kina Helios

strona główna | e-kultura | kalendarium | relacje | kontakt | linki | stowarzyszenie tutajteraz | polityka prywatności
Copyright 2010 © stowarzyszenie tutajteraz. All rights reserved.
Powered by Projektowanie stron Siedlce
Strona wygenerowana w 0.007 sekund