Drukuj

VITOexTrEAM

Spotkania: Redakcja
Spotkanie
Spotkanie
Bezdroża, błoto, spanie gdzie popadnie, ciągłe awarie samochodu - to codzienna rzeczywistość Beaty Nowik i Miłosza Kalecińskiego - gości szóstego spotkania z cyklu VITOexTrEAM.

Tym razem do Siedlec zawitają organizatorzy zagranicznych extremalnych offroadowych wypraw samochodowych. Ich prawdziwą pasją i jednocześnie źródłem dochodu są wyprawy terenówkami w nieznane, nieoczywiste miejsca, ale są to również specjaliści od kanioningu, narciarstwa, wspinaczki, speleologii, paralotniarstwa. Beata i Miłosz przyjadą do Siedlec obalić mity dotyczące terenów północnego Kaukazu. Pokażą jak bardzo otwarci i gościnni są tamtejsi mieszkańcy nieznający słowa turysta. Powiedzą jak doprowadzić do końca wyprawę podczas której pierwszego dnia ze względu na awarię nastaje konieczność pozostawienia jednego auta na kaukaskich bezdrożach i jak bardzo pomocni okazali się w tej sytuacji tubylcy.

Dodatkową atrakcją będzie obecność na spotkaniu grupy offroadowej Naturalnie4x4, która ustawi przed Instytutem swoje samochody terenowe. Będzie można obejrzeć te niesamowite maszyny oraz wziąć udział w licznych konkursach.

Spotkania z cyklu VITO exTrEAM weszły do "dziesiątki" wydarzeń nominowanych do Wydarzenia TOP REGIONU 2015.

Każdy, kto chce dowiedzieć się więcej o inicjatywie VITO exTrEAM, zobaczyć relacje z poprzednich spotkań a także być informowanym na bieżąco o następnych powinien odwiedzić profil na FB

Link do wydarzenia

17 grudnia 2015, godz. 18.00, Spotkanie z cyklu VITO exTrEAM, Aula Instytutu Biologii UPH (ul. Prusa 12), wstęp wolny.

strona główna | e-kultura | kalendarium | relacje | kontakt | linki | stowarzyszenie tutajteraz | polityka prywatności
Copyright 2010 © stowarzyszenie tutajteraz. All rights reserved.
Powered by Projektowanie stron Siedlce
Strona wygenerowana w 0.013 sekund