Drukuj

Historia Siedlec dla najmłodszych

Literatura: Redakcja
Wehikuł czasu
Wehikuł czasu
W ZWIĄZKU Z ODWOŁANIEM IMPREZ W MUZEUM REGIONALNYM ZOSTAŁA ZMIENIONA FORMUŁA PROMOCJI.

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO GALERII KULTURA W NIEDZIELĘ 15 MARCA W GODZ. OD 11.00 DO 14.00, GDZIE BĘDZIE MOŻNA NABYĆ KSIĄŻKĘ. NATOMIAST NIESPODZIANKI ORAZ GRY I ZABAWY, KTÓRE PRZYGOTOWALIŚMY DLA DZIECI I RODZICÓW NA SPOTKANIE PROMOCYJNE PRZEŁOŻYMY NA BARDZIEJ SPRZYJAJĄCE CZASY.
Książka powstała w odpowiedzi na potrzeby tych, którym brakowało publikacji związanych z Siedlcami, skierowanych do dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Na kolejnych kartach książki, która przypomina wielki blok rysunkowy można pisać, kolorować do woli. Autorzy pozostawili wiele przestrzeni dla dziecięcej wyobraźni i kreatywności. Od czasu do czasu zamieszczone zostały zadania dla małych czytelników. Jednak polecenia te mają na celu jedynie ukierunkować dziecięcą twórczość. W żadnym wypadku nie ograniczają w twórczych decyzjach.


Podstawą treści książki są dzieje Siedlec od czasów najdawniejszych do przyszłości. Z uwagi na wiek odbiorców, do których skierowana jest książka są to jedynie podstawowe informacje. Oczywiście autorzy mają nadzieję, że te krótkie wzmianki o zamierzchłych czasach staną się zachętą do dalszych poszukiwań.


Jak wspomniano, jest to książka przeznaczona dla młodszych dzieci, ale z pewnością żaden wiek nie będzie przeszkodą, by czytelnicy znaleźli w niej interesujące treści. A przede wszystkim „Siedlce. Wehikuł czasu” mogą stać się źródłem doskonałej zabawy i wspólnego spędzenia czasu rodziców ze swymi dziećmi.


Wydanie książki zostało dofinansowane z dotacji Miasta Siedlce.


Niedziela, 15 marca 2020 godz. 11.00 do 14.00, sprzedaż książki w Galerii Kultura, ul. 3 Maja 44/2 (wejście od ul. Kilińskiego).
strona główna | e-kultura | kalendarium | relacje | kontakt | linki | stowarzyszenie tutajteraz | polityka prywatności
Copyright 2010 © stowarzyszenie tutajteraz. All rights reserved.
Powered by Projektowanie stron Siedlce
Strona wygenerowana w 0.023 sekund