Drukuj

NoveKino - grudniowe premiery

Film: Redakcja
3 grudnia ARTUR I MINIMKI 3. DWA ŚWIATY (animowany)
Maltazarowi udaje się uwięzić Artura w krainie Minimków, a sam przedostaje się do świata ludzi. Zły charakter dzięki operacji plastycznej może podszyć się pod postać prawdziwego człowieka i próbuje odnaleźć drogę do domu dziadków. Artur, Selenia i Betamesz nie dają jednak za wygraną i za wszelką cenę starają się powrócić do rzeczywistych rozmiarów, aby powstrzymać Maltazara.
10 grudnia SKRZYDLATE ŚWINIE (komedia/obyczajowy)
Film o pasji, honorze i życiu na fali, jednak prawdziwa gra toczy się tu o miłość. Gdy pewnego dnia lokalny klub sportowy przestaje istnieć, życie czwórki głównych bohaterów wywraca się do góry nogami. Oskar (Paweł Małaszyński) zostanie zmuszony do założenia garnituru i przyjęcia posady od miejscowego Bossa(Cezary Pazura). Nowa działalność Oskara ściągnie na niego prawdziwe kłopoty .
17 grudnia DZIEWIĘĆ (dramat/musical)
Guido, światowej sławy egocentryczny reżyser filmowy, próbuje uporządkować swoje życie prywatne i odzyskać utraconą wenę twórczą. W zmaganiach z problemami pomaga mu - i przeszkadza - grono kobiet jego życia: zdradzana żona Luisa, kochanka Carla, przyjaciółka Lily, dziennikarka modowa Stephanie, muza Claudia oraz duch jego matki (Sophia Loren).
26 grudnia OPOWIEŚCI Z NARNII: PODRÓŻ WĘDROWCA DO ŚWITU 3D (fantasy/przygodowy)
Łucja, Edmund oraz ich nieznośny kuzyn Eustachy za pomocą magicznego obrazu przenoszą się na pokład "Wędrowca do Świtu", gdzie ponownie spotykają młodego księcia Narnii - Kaspiana. Muszą pomóc mu w próbie odnalezienia dawno zaginionych przyjaciół ojca, baronów narnijskich, który uzurpator na tronie Narnii, Miraz, wysłał na morze.
26 grudnia POZNAJ NASZĄ RODZINKĘ (komedia)
Kolejna część zabawnych perypetii bohaterów znanych z filmów Poznaj mojego tatę i Poznaj moich rodziców. Tym razem rodziny Fockerów i Byrnesów z niecierpliwością oczekują narodzin pierwszego wnuka.
26 grudnia TRON: DZIEDZICTWO 3D (akcja/przygodowy/science-fiction)
Kontynuacja kultowego filmu z 1982 roku. 27-letni Sean poszukuje swojego ojca Kevina Flynna. Niespodziewanie zostaje wciągnięty do świata programów i gier, gdzie jego ojciec żyje od 25. lat. Obaj wyruszają w podróż przez cybernetyczny wszechświat, który kryje wiele niebezpieczeństw.
strona główna | e-kultura | kalendarium | relacje | kontakt | linki | stowarzyszenie tutajteraz | polityka prywatności
Copyright 2010 © stowarzyszenie tutajteraz. All rights reserved.
Powered by Projektowanie stron Siedlce
Strona wygenerowana w 0.008 sekund