Drukuj

Promocja tomiku poezji Anny Bieleckiej

Literatura: MG
Promocja tomiku Anny Bieleckiej
Promocja tomiku Anny Bieleckiej
Jednego z grudniowych niedzielnych wieczorów odbyło się długo oczekiwane spotkanie autorskie Anny Bieleckiej - zwyciężczyni Konkursu poetyckiego dla siedleckich twórców.

Zebrana w kameralnym gronie, w Klubie studenckim "peHa", publiczność mogła wysłuchać wierszy z debiutanckiego tomiku Bieleckiej pt. Efemerydy, czytanych przez samą autorkę. W klimat bardzo intymnych i bardzo w swej wymowie kobiecych wierszy pomagało wprowadzić zebranych oszczędne oświetlenie sali.

Urozmaiceniem wieczoru było przeplatanie wierszy piosenkami z repertuaru takich artystek jak Hanna Banaszak czy Maryla Rodowicz, w wykonaniu zespołu Art Song. Po części oficjalnej, poprowadzonej przez redaktorkę naczelną "Kultury Siedleckiej" Agnieszkę Janiszewską, odbyło się rozdawanie bezpłatnych egzemplarzy tomiku z autografem autorki.

Dalsza część wydarzenia miała charakter luźnego spotkania, które zainteresowanym publikacją stworzyło możliwość mniej
Promocja tomiku Anny Bieleckiej
Promocja tomiku Anny Bieleckiej
oficjalnego porozmawiania z autorką.

Konkurs został dofinansowany z budżetu Miasta Siedlce. Jego organizatorem była redakcja "Kultury Siedleckiej" oraz stowarzyszenie tutajteraz.

Spotkanie autorskie zostało zorganizowane we współpracy wyżej wymienionych oraz Uczelnianego Ośrodka Kultury UPH w Siedlcach. Swojego wsparcia podczas organizacji spotkania udzielił Dworek Panderosa oraz Kwiaciarnia Bonsai.

Foto: Kamil (Musiej) Musiejczuk


strona główna | e-kultura | kalendarium | relacje | kontakt | linki | stowarzyszenie tutajteraz | polityka prywatności
Copyright 2010 © stowarzyszenie tutajteraz. All rights reserved.
Powered by Projektowanie stron Siedlce
Strona wygenerowana w 0.010 sekund