Drukuj

20 lat balladowo

Koncerty: Kamil (Musiej) Musiejczuk
Koncert Orkiestry Dni Naszych
Koncert Orkiestry Dni Naszych
Przyszło nam doczekać jubileuszowego wydania koncertu Orkiestry Dni Naszych "20 lat balladowo", który odbył się 16 grudnia we wnętrzach Sali Białej Miejskiego Ośrodka Kultury.

Jako przedwstępna rozgrzewka z balladowym nastrojem wystąpił Maciej Turkowski ze swoją Grupą Piosenki Poetyckiej, gdzie śpiewają Dominika Ratyńska i Jolanta Stolarczyk, na klawiszach akompaniuje Łukasz Potera. Wykonali oni przed siedlecką publicznością trzy głębokie i niestroniące od emocji ludzkich utwory. Po tak miłym początku wszyscy czekali na głównych bohaterów tego wieczoru - Jerzego Kobylińskiego z zespołem.

Jak piszą o sobie: "Mieliśmy zaszczyt grać na najważniejszych polskich scenach: Sali Kongresowej PKiN, kilkukrotnie na Przystanku Woodstock, Miss Word, koncertach sylwestrowych na rynkach Krakowa (2000 rok), Warszawy (1999 rok) i wielu innych. Nasze koncerty pokazywały w całości lub we fragmentach wszystkie najważniejsze stacje telewizyjne."

Grupa
Koncert Orkiestry Dni Naszych
Koncert Orkiestry Dni Naszych
współpracuje także z Jurkiem Owsiakiem. Uczestniczyła w jego programach telewizyjnych "Kręcioła" (TVP 2).

Orkiestra Dni Naszych zaznacza także swoją obecność w kinowym filmie Jurka Owsiaka Najgłośniejszy Film Polski o Przystanku Woodstock.

Władze miasta wyraziły swoje uznanie i podziw dla działalności ODN, życząc kolejnych wielkich sukcesów i następnych 20 lat na scenie.

Foto: Kamil (Musiej) Musiejczuk


strona główna | e-kultura | kalendarium | relacje | kontakt | linki | stowarzyszenie tutajteraz | polityka prywatności
Copyright 2010 © stowarzyszenie tutajteraz. All rights reserved.
Powered by Projektowanie stron Siedlce
Strona wygenerowana w 0.126 sekund