Drukuj

The ANALOGS i assBEST w peHa!

Koncerty: Badyl
Analogs
Analogs
W piątek 2 listopada siedlecki klub peHa rozpali się prawdziwie punkowym żarem. Na deskach tamtejszej sceny wystąpi szczeciński zespól the Analogs, będący prekursorem gatunku street punk w naszym kraju.

Grupa powstała w 1995 roku. Od tego czasu wydała trzynaście pełnowymiarowych płyt, zagrała setki koncertów w kraju, jak również za granicą. Zespół z powodzeniem koncertował na największych festiwalach muzyki alternatywnej w Europie. W tym roku the Analogs dali rewelacyjny koncert w trakcie festiwalu Przystanek Woodstock, gdzie w szalonym pogo bawiły się do ich muzyki tysiące słuchaczy. Grupa od momentu swego powstania propaguje idee ruchu antyfaszystowskiego. Wielokrotnie występowała na warszawskim festiwalu Good Night White Pride.

Przed the Analogs w peHa zagra siedlecki assBEST, który zarazem jest organizatorem koncertu. Ich muzyka oparta jest na trzech filarach - Prosto, Szybko, Brudno - i tym samym oscyluje wokół szeroko pojętego p
assBEST
assBEST
unk rocka. - Chcemy by nasze wspólne koncerty z the Analogs stały się w Siedlcach cykliczne, co roku, na jesieni - deklarują assBEST-owcy. - Graliśmy wspólnie po raz pierwszy przed rokiem i chcemy to powtarzać, bo z kumplami zawsze fajnie się gra i bawi.

2 listopada 2012, godz. 19.00, Klub peHa (ul. 3 Maja 49), bilety w przedsprzedaży - 25 zł (Sklep Muzyczny Audiomax ul. Sienkiewicza 41, Pub RED CROSS ul. Czerwonego Krzyża), w dniu koncertu - 30 zł.
strona główna | e-kultura | kalendarium | relacje | kontakt | linki | stowarzyszenie tutajteraz | polityka prywatności
Copyright 2010 © stowarzyszenie tutajteraz. All rights reserved.
Powered by Projektowanie stron Siedlce
Strona wygenerowana w 0.018 sekund