Drukuj

Dramat przeznaczenia

Film: Anna Benicka
Kadr z filmu
Kadr z filmu
Oczami kobiet - NASZ PATRONAT!

Na długie grudniowe wieczory NoveKino proponuje dwa filmy w ramach środowych cykli.

Już 5 grudnia kino zaproponuje widzom dramat, jakim jest "Wiedźma wojny". Opowiada on dzieje 13-letniej Komony. Dom dziewczynki zostaje spalony, a mieszkańcy wioski, w której żyła - zabici, zaś ją partyzanci zmuszają do zamordowania własnych rodziców. Kiedy trafia do armii rebeliantów, Komonę nawiedzają duchy ostrzegające przed zagrożeniem. Nastolatka okrzyknięta zostaje ?wiedźmą wojny?. Magia nie okazuje się jednak łaskawa. Gdy dziewczyna zakochuje się w 15-letnim albinosie i wierzy, że zdoła uciec wojnie, los decyduje inaczej...

Projekcji towarzyszyć będzie spotkanie z Barbarą Chwesiuk - projektantką w firmie Bialcon. Dodatkowo w ramach mikołajkowych upominków uczestnicy otrzymają drobne upominki od drogerii internetowej dermolab.pl.

W drugą środę grudnia widzowie będą mogli
Kadr z filmu
Kadr z filmu
zobaczyć dramat na podstawie książki Lwa Tołstoja "Anna Karenina". Główna bohaterka, młoda i piękna Anna, to żona wysoko postawionego urzędnika Aleksieja Karenina. Wiedzie ustabilizowane życie, dzieląc czas między wychowywanie syna a uciechy towarzyskie w gronie petersburskich elit. Kiedy pozna przystojnego hrabiego Wrońskiego, jej życie jednak zmieni się radykalnie.

Po projekcji filmu wszyscy zaproszeni zostaną na degustację przygotowaną przez GreenBaar. Dodatkową atrakcją będzie pokaz przygotowywania zdrowych, tanich i naturalnych kosmetyków z produktów powszechnie używanych w kuchni.

5 grudnia, godz. 19.00, "Wiedźma wojny",
12 grudnia, godz. 19.00, "Anna Karenina", NoveKino Siedlce, bilety 14 zł.

strona główna | e-kultura | kalendarium | relacje | kontakt | linki | stowarzyszenie tutajteraz | polityka prywatności
Copyright 2010 © stowarzyszenie tutajteraz. All rights reserved.
Powered by Projektowanie stron Siedlce
Strona wygenerowana w 0.009 sekund