Drukuj

Kategoria: Artykuły

(E)misja ratunkowa
Barbara Orzyłowska
Barbara Orzyłowska
Artykuły
Polecamy lekturę artykułu o siedleckiej restauratorce Barbarze Orzyłowskiej, który ukazał się na łamach listopadowego numeru miesięcznika "Twój Styl".

"Gdy w życiu idzie nie tak, można się zgłosić do terapeuty, wypłakać przyjaciołom, Albo... wystąpić w telewizji. Są programy, które obiecują: dzięki nam będziesz szczęśliwa. Beata wzięła udział w Sexy mamie, żeby stać się atrakcyjniejszą i odzyskać miłość. Barbara dzięki Kuchennym rewolucjom ...
publikacja z dnia: 2013-10-17 15:23:01
autor/autorka: Redakcja

Rajd rowerowy
Plakat
Plakat
Artykuły
Wschodnia Izba Gospodarcza po raz trzeci organizuje Rajd Rowerowy Przedsiębiorców. Poprzednie dwie edycje zostały przyjęte przez uczestników bardzo pozytywnie i wpisały się jako ważne wydarzenia w naszym regionie.

Rajd będzie trwał dwa dni i odbędzie się na trasie Siedlce - Patrykozy - Rozbity Kamień - Węgrów - Starawieś - Liw - Mokobody - Siedlce, z noclegiem w Starejwsi. Podczas wycieczki przewidziano takie atrakcje jak zwiedzanie zabytkowych miejsc, pokazy ...
publikacja z dnia: 2013-05-05 12:58:39
autor/autorka: Redakcja

Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej
Ośrodek Wspierania Organizacji Pozarządowych
Ośrodek Wspierania Organizacji Pozarządowych
Artykuły
Chcesz, aby Twoja miejscowość się uaktywniła, żeby mieszkańcy i władze dowiedzieli się więcej o ekonomii społecznej? Ta oferta jest dla Ciebie!

Każdy, kto działa w organizacji pozarządowej, wie, że nie jest łatwo się utrzymać. Część osób słyszała o ekonomii społecznej, stowarzyszeniach i spółdzielniach socjalnych, ale zupełnie nie wie, jak rozpocząć działalność. Wszelkie informacje i wsparcie można uzyskać w Ośrodku Wspierania Ekonomii Społecznej ...
publikacja z dnia: 2013-03-31 16:57:37
autor/autorka: Redakcja

Konkurs
Nad Bugiem
Nad Bugiem
Artykuły
Wszystkich czytelników "Kultury Siedleckiej" zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie. Do wygrania ładnie wydane, dwujęzyczne albumy "Nad Bugiem".

Co trzeba zrobić, aby wygrać album?

W Sushi Barze (ul. Czerwonego Krzyża 36) album będzie prezentem dla dwóch pierwszych osób, które w dniach 20-21 lipca zamówią "Wakacyjny zestaw nr 3".

Natomiast 22 i 23 lipca zapraszamy do "22° Wschód Cafe" (ul. Browarna 6/1), gdzie album ...
publikacja z dnia: 2013-07-15 15:23:55
autor/autorka: Redakcja

Zaśpiewaj w maju
Plakat
Plakat
Artykuły
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Mordach zaprasza gimnazjalistów do udziału w VI Regionalnym Przeglądzie Piosenki Europejskiej.

Przegląd ma charakter regionalny. Mogą wziąć w nim udział soliści, zespoły wokalne, zespoły wokalno-instrumentalne i chóry ze szkół gimnazjalnych z terenu powiatów: siedleckiego, łosickiego, siemiatyckiego, sokołowskiego, węgrowskiego, mińskiego, łukowskiego oraz garwolińskiego. Uczestnicy mają za zadanie wykonać dwa utwory: ...
publikacja z dnia: 2013-04-07 11:56:25
autor/autorka: Redakcja

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19]
strona główna | e-kultura | kalendarium | relacje | kontakt | linki | stowarzyszenie tutajteraz | polityka prywatności
Copyright 2010 © stowarzyszenie tutajteraz. All rights reserved.
Powered by Projektowanie stron Siedlce
Strona wygenerowana w 0.060 sekund