Drukuj

Kategoria: Taniec

Świąteczna Rewia Tańca - Luz lekko ponad ziemią
plakat
plakat
Taniec
Tancerze FTN LUZ i ATT LUZ wystąpią na koncercie charytatywnym, który będzie darem serca dla chorej na raka 11 letniej Wiktorii Gruszka z Siedlec. Na ten cel będzie zorganizowana zbiórka pieniędzy.

Zostaną wykonane najnowsze układy choreograficzne autorstwa choreografki Joanny Woszczyńskiej, a także układy choreograficzne młodych choreografów- tancerzy i instruktorów ATT LUZ: Igora Leonika, Marty Kality, Pawła Burzyńskiego oraz Katarzyny Montewki i Bartka Woszczyńskiego.
publikacja z dnia: 2011-12-19 07:14:56
autor/autorka: Redakcja

LUZ na Gibraltarze
Uczestnicy Mistrzostw na Gibraltarze
Uczestnicy Mistrzostw na Gibraltarze
Taniec
Światowa Organizacja Tańca IDO w dniach 14-17 lipca organizuje Mistrzostwa Europy Show Dance, które odbędą się na Gibraltarze. Polską reprezentację, podczas tego wydarzenia, zasilą Tancerze Formacji Tańca Nowoczesnego LUZ i Alternatywnego Teatru Tańca LUZ.

Siedleccy tancerze zostali wyłonieni podczas polskich eliminacji w Twardogórze. Na Gibraltarze wystąpią w kilku odsłonach. W kategorii mini formacja seniorów zaprezentują się z układem pt.: "Futuro" ...
publikacja z dnia: 2011-07-14 19:14:03
autor/autorka: MG

Dance, Passion, Emotion
Dance, Passion, Emotion
Dance, Passion, Emotion
Taniec
W kwietniu tancerze LUZ-u przygotowali kolejny artystyczny występ. Widzowie mogli zobaczyć układy najmłodszych - debiutujących adeptów tańca oraz choreografie nagrodzone najwyższymi tytułami mistrzowskimi.

Tym razem koncert był nie tylko doświadczeniem duchowym. Całość nabrała bardzo osobistego charakteru. Widać było, że decyzja zapadła w ostatniej chwili, pod wpływem emocji, o czym świadczyły podoklejane na plakatach informacje "For Japan". Japonia ...
publikacja z dnia: 2011-03-27 04:21:03
autor/autorka: A.J.

Dance i jego sens...
Caro Dance w Zakładzie Karnym
Caro Dance w Zakładzie Karnym
Taniec
Caro Dance w siedleckim Zakładzie Karnym.

Czy taniec może być sposobem na życie? Czy pasja, miłość do tańca, ale również ciężka praca może zmienić życie człowieka? O tym, i o wielu innych sprawach opowiadali w dniu 9 września więźniom siedleckiej jednostki tancerze siedleckiej Grupy Tańca Współczesnego CARO DANCE.

Tancerze to finaliści III edycji programu telewizyjnego You Can Dance, Mistrzowie Europy i Świata, mający na swoim ...
publikacja z dnia: 2011-09-12 11:52:30
autor/autorka: Marta Kuźma

Międzynarodowe spotkania
Dance, Passion, Emotion
Dance, Passion, Emotion
Taniec
Siedleccy tancerze Alternatywnego Teatru Tańca i Formacji Tańca Nowoczesnego "Luz", których nie trzeba chyba nikomu z siedlczan przedstawiać, w ubiegłym roku byli po raz trzeci na tournée w Japonii, gdzie byli gośćmi Grupy Jazz Dance Station MASHU z miejscowości Hamamatsu. Tym razem Luz wystąpi w roli gospodarza.

W momencie, kiedy ten numer "KS" jest przygotowywany do druku, siedleccy tancerze przygotowują się do wizyty swoich przyjaciół z Japonii, która potrwa ...
publikacja z dnia: 2011-05-28 21:31:34
autor/autorka: MM

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13]
strona główna | e-kultura | kalendarium | relacje | kontakt | linki | stowarzyszenie tutajteraz | polityka prywatności
Copyright 2010 © stowarzyszenie tutajteraz. All rights reserved.
Powered by Projektowanie stron Siedlce
Strona wygenerowana w 0.135 sekund