Drukuj

Kategoria: Warsztaty

Trzy w jednym
Sławomir Łosowski
Sławomir Łosowski
Warsztaty
...czyli największe przeboje Kombi plus warsztaty perkusyjne i syntezatorowe.

Dziś hasło: "Sławomir Łosowski" mówi pewnie niewiele, a jeśli to najzagorzalszym fanom. Wystarczy jednak powiedzieć, że to lider, główny kompozytor i założyciel zespołu Kombi, a już wiemy, o kogo chodzi. Właśnie
jego muzyka wprawia nas w lepszy nastrój, kiedy słuchamy piosenek takich jak: Słodkiego miłego życia, Przytul mnie czy Kochać cię za późno.

publikacja z dnia: 2011-10-29 21:28:26
autor/autorka: Bartek Szumowski

Zdrowe ciało, a gdzie duch? Klub Zwierciadła w Siedlcach
Zwierciadło - okładka
Zwierciadło - okładka
Warsztaty
Wiemy, że aby zdrowo żyć, trzeba się dobrze odżywiać, dbać o swoje ciało poprzez ćwiczenia fizyczne. To prawda. Ale do pełni szczęścia potrzebna jest jeszcze wewnętrzna harmonia i upragniony spokój, które można osiągnąć poprzez pogłębienie samoświadomości, czyli coraz lepsze poznawanie siebie.

Wierząc, że w Siedlcach są ludzie, dla których ważny jest rozwój osobisty, Ogród Inspiracji prowadzony przez Beatę Kupiec we współpracy ...
publikacja z dnia: 2011-10-02 09:06:48
autor/autorka: BK

Wakacje z książką, modą i urodą
Warsztaty
Okrywania tajników modowo-urodowych przez najmłodszych nie koniec. W sierpniu ciąg dalszy cyklu zajęć zainicjowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną.

Sierpniowe propozycje zapoczątkuje spotkanie "Kanony mody, sztuka ubioru", a podczas niego pogadanki na temat zmieniających się kanonów mody, ale też prezentacja albumów. Przy okazji też kilka praktycznych porad na temat dobierania strojów, oprócz tego rozwiązywanie zagadek oraz układanie puzzli.

publikacja z dnia: 2011-07-31 18:27:21
autor/autorka: MG

Warsztaty teatralne
Warsztaty
Tych, którzy chcą rozsmakować się w zasobach płynących z aktorstwa, aby później w łatwy sposób wprowadzić je w życie, Centrum Kultury i Sztuki zaprasza na warsztaty prowadzone przez Agnieszkę Skup - absolwentkę University of Greenwich na Wydziale Drama w Londynie.

Warsztaty są skierowane głównie do młodych ludzi w wieku 15-18 lat, którzy interesują się teatrem i aktorstwem i chcieliby podnieść swoje umiejętności komunikacyjne. Ponadto dowiedzieć się ...
publikacja z dnia: 2011-09-10 11:55:58
autor/autorka: Redakcja

Książka, moda i uroda
Warsztaty
Okres wakacyjny sprzyja wszelkiego rodzaju wyjściom, a to za sprawą wolnego czasu, którego w nadmiarze mają dzieci i młodzież szkolna. Jedną z form aktywności, proponowanych im na terenie Siedlec, są zajęcia plenerowe pod hasłem "Wakacje z książką, modą i urodą".

Połączenie to dosyć zaskakujące, zwłaszcza, że organizatorem imprezy jest Miejska Biblioteka Publiczna, która tym razem stawia na edukację w temacie modowo-urodowym.

Pierwszą ...
publikacja z dnia: 2011-07-01 07:58:26
autor/autorka: MG

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12]
strona główna | e-kultura | kalendarium | relacje | kontakt | linki | stowarzyszenie tutajteraz | polityka prywatności
Copyright 2010 © stowarzyszenie tutajteraz. All rights reserved.
Powered by Projektowanie stron Siedlce
Strona wygenerowana w 0.039 sekund