Drukuj

Kategoria: Warsztaty

Zdrowe ciało, a gdzie duch? Klub Zwierciadła w Siedlcach
Zwierciadło - okładka
Zwierciadło - okładka
Warsztaty
Wiemy, że aby zdrowo żyć, trzeba się dobrze odżywiać, dbać o swoje ciało poprzez ćwiczenia fizyczne. To prawda. Ale do pełni szczęścia potrzebna jest jeszcze wewnętrzna harmonia i upragniony spokój, które można osiągnąć poprzez pogłębienie samoświadomości, czyli coraz lepsze poznawanie siebie.

Wierząc, że w Siedlcach są ludzie, dla których ważny jest rozwój osobisty, Ogród Inspiracji prowadzony przez Beatę Kupiec we współpracy ...
publikacja z dnia: 2011-10-02 09:06:48
autor/autorka: BK

Warsztaty teatralne
Warsztaty
Tych, którzy chcą rozsmakować się w zasobach płynących z aktorstwa, aby później w łatwy sposób wprowadzić je w życie, Centrum Kultury i Sztuki zaprasza na warsztaty prowadzone przez Agnieszkę Skup - absolwentkę University of Greenwich na Wydziale Drama w Londynie.

Warsztaty są skierowane głównie do młodych ludzi w wieku 15-18 lat, którzy interesują się teatrem i aktorstwem i chcieliby podnieść swoje umiejętności komunikacyjne. Ponadto dowiedzieć się ...
publikacja z dnia: 2011-09-10 11:55:58
autor/autorka: Redakcja

Książka, moda i uroda
Warsztaty
Okres wakacyjny sprzyja wszelkiego rodzaju wyjściom, a to za sprawą wolnego czasu, którego w nadmiarze mają dzieci i młodzież szkolna. Jedną z form aktywności, proponowanych im na terenie Siedlec, są zajęcia plenerowe pod hasłem "Wakacje z książką, modą i urodą".

Połączenie to dosyć zaskakujące, zwłaszcza, że organizatorem imprezy jest Miejska Biblioteka Publiczna, która tym razem stawia na edukację w temacie modowo-urodowym.

Pierwszą ...
publikacja z dnia: 2011-07-01 07:58:26
autor/autorka: MG

Wakacje z książką, modą i urodą
Warsztaty
Okrywania tajników modowo-urodowych przez najmłodszych nie koniec. W sierpniu ciąg dalszy cyklu zajęć zainicjowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną.

Sierpniowe propozycje zapoczątkuje spotkanie "Kanony mody, sztuka ubioru", a podczas niego pogadanki na temat zmieniających się kanonów mody, ale też prezentacja albumów. Przy okazji też kilka praktycznych porad na temat dobierania strojów, oprócz tego rozwiązywanie zagadek oraz układanie puzzli.

publikacja z dnia: 2011-07-31 18:27:21
autor/autorka: MG

Zimowa Akademia Talentów

Warsztaty
Ferie za pasem. Nie czas na błogie lenistwo. Dla bardziej aktywnych i ambitnych uczniów i uczennic, instruktorzy Centrum Kultury i Sztuki przygotowali bogatą ofertę.

ŻYJĘ I ZASYPIAM KOLOROWO
14, 16, 18, 21, 23, 25 lutego, godz. 10.00-13.00, zajęcia warsztatowe prowadzi Ireneusz Parzyszek (Spółdzielczy Klub Kultury "Trójka", ul. Kurpiowska 3)

ZANIM PODNIESIE SIĘ KURTYNA
publikacja z dnia: 2011-01-31 21:47:29
autor/autorka:

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12]
strona główna | e-kultura | kalendarium | relacje | kontakt | linki | stowarzyszenie tutajteraz | polityka prywatności
Copyright 2010 © stowarzyszenie tutajteraz. All rights reserved.
Powered by Projektowanie stron Siedlce
Strona wygenerowana w 0.027 sekund