Drukuj

Kategoria: Warsztaty

Warsztaty teatralne
Warsztaty
Tych, którzy chcą rozsmakować się w zasobach płynących z aktorstwa, aby później w łatwy sposób wprowadzić je w życie, Centrum Kultury i Sztuki zaprasza na warsztaty prowadzone przez Agnieszkę Skup - absolwentkę University of Greenwich na Wydziale Drama w Londynie.

Warsztaty są skierowane głównie do młodych ludzi w wieku 15-18 lat, którzy interesują się teatrem i aktorstwem i chcieliby podnieść swoje umiejętności komunikacyjne. Ponadto dowiedzieć się ...
publikacja z dnia: 2011-09-10 11:55:58
autor/autorka: Redakcja

Wakacje z książką, modą i urodą
Warsztaty
Okrywania tajników modowo-urodowych przez najmłodszych nie koniec. W sierpniu ciąg dalszy cyklu zajęć zainicjowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną.

Sierpniowe propozycje zapoczątkuje spotkanie "Kanony mody, sztuka ubioru", a podczas niego pogadanki na temat zmieniających się kanonów mody, ale też prezentacja albumów. Przy okazji też kilka praktycznych porad na temat dobierania strojów, oprócz tego rozwiązywanie zagadek oraz układanie puzzli.

publikacja z dnia: 2011-07-31 18:27:21
autor/autorka: MG

Zimowa Akademia Talentów

Warsztaty
Ferie za pasem. Nie czas na błogie lenistwo. Dla bardziej aktywnych i ambitnych uczniów i uczennic, instruktorzy Centrum Kultury i Sztuki przygotowali bogatą ofertę.

ŻYJĘ I ZASYPIAM KOLOROWO
14, 16, 18, 21, 23, 25 lutego, godz. 10.00-13.00, zajęcia warsztatowe prowadzi Ireneusz Parzyszek (Spółdzielczy Klub Kultury "Trójka", ul. Kurpiowska 3)

ZANIM PODNIESIE SIĘ KURTYNA
publikacja z dnia: 2011-01-31 21:47:29
autor/autorka:

Książka, moda i uroda
Warsztaty
Okres wakacyjny sprzyja wszelkiego rodzaju wyjściom, a to za sprawą wolnego czasu, którego w nadmiarze mają dzieci i młodzież szkolna. Jedną z form aktywności, proponowanych im na terenie Siedlec, są zajęcia plenerowe pod hasłem "Wakacje z książką, modą i urodą".

Połączenie to dosyć zaskakujące, zwłaszcza, że organizatorem imprezy jest Miejska Biblioteka Publiczna, która tym razem stawia na edukację w temacie modowo-urodowym.

Pierwszą ...
publikacja z dnia: 2011-07-01 07:58:26
autor/autorka: MG

Gender trening
Warsztaty
Czym się różnią kobiety i mężczyźni? Każdy zna setki dowcipów, które świetnie to obrazują. Ci, którzy uważają, że taka "wiedza" nie wystarczy, mogą wziąć udział w warsztatach przeprowadzonych przez trenerów stowarzyszenia tutajteraz.

Czym są proponowane warsztaty? Zdecydowanie są okazją do popracowania nad uprzedzeniami i błędnymi wyobrażeniami dotyczącymi płci. Czym zdecydowanie nie są niniejsze warsztaty? Z pewnością nie jest to akademickie ...
publikacja z dnia: 2010-10-08 17:19:36
autor/autorka: Redakcja

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11]
strona główna | e-kultura | kalendarium | relacje | kontakt | linki | stowarzyszenie tutajteraz | polityka prywatności
Copyright 2010 © stowarzyszenie tutajteraz. All rights reserved.
Powered by Projektowanie stron Siedlce
Strona wygenerowana w 0.018 sekund