Drukuj

Kategoria: Taniec

LUZ - ambasadorowie polskiej kultury

Taniec
Formacja Tańca Nowoczesnego "Luz" wróciła właśnie z kolejnego tournée do Japonii. Na specjalne zaproszenie Stowarzyszenia Wymiany Kulturalnej i Naukowej POLJA podopieczni Joanny Woszczyńskiej wystąpili przed publicznością japońską promując nasze Miasto i kulturę polską.

W programie występów znalazły się oprócz tańca współczesnego, w którym specjalizuje się formacja, również nasze tańce narodowe. Koncerty naszych tancerzy spotkały się z wielkim uznaniem ...
publikacja z dnia: 2010-12-13 15:56:33
autor/autorka: MM

Warsztaty taneczne Caro Dance
Caro Dance
Caro Dance
Taniec
Siedlecki zespół Caro Dance po raz kolejny organizuje warsztaty, tym razem do poprowadzenia zajęć zaproszeni zostali Marcin Krajewski i Thierry Verger.

Caro Dance to siedlecka formacja Tańca Współczesnego, reprezentująca Polskę w Europie i na świecie. Zespół ma na swoim koncie imponujące osiągnięcia, m.in. kilkaset tytułów Mistrzów Polski i Wicemistrzów Europy i Świata w kategoriach: Jazz Dance, Modern Dance, Street Dance, Show Dance. Od założenia Caro ...
publikacja z dnia: 2010-11-02 21:48:34
autor/autorka: The Lamas

Caro Dance w Mikołajkach

Taniec
Światowy Tydzień Tańca, to jedno z największych wydarzeń tańca nowoczesnego. Jest to taneczne święto wszystkich tych, którzy chcą spotkać się i zaprezentować swoje umiejętności. W ramach tego wydarzenia odbędzie się X Międzynarodowy Festiwal Tańca Nowoczesnego w Mikołajkach. Po raz kolejny nie zabraknie tam siedleckiej formacji Caro Dance, działającej przy Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach.

Przez 10 lat trwania Festiwalu Zespół Caro Dance kilkakrotnie ...
publikacja z dnia: 2010-12-13 15:48:22
autor/autorka: Redakcja

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12]
strona główna | e-kultura | kalendarium | relacje | kontakt | linki | stowarzyszenie tutajteraz | polityka prywatności
Copyright 2010 © stowarzyszenie tutajteraz. All rights reserved.
Powered by Projektowanie stron Siedlce
Strona wygenerowana w 0.022 sekund