Drukuj

Kategoria: Artykuły

Piwna szkoła
Przemek Iwanek
Przemek Iwanek
Artykuły
Siedlecka Loża Piwowarów Domowych zaprasza na 5. spotkanie Piwnej Szkoły. Tematem spotkania będą niezwykłe piwa belgijskie.

Uczestnicy usłyszą opowieść o Belgii, kraju najgęściej pokrytym browarami i o średniowiecznych belgijskich tradycjach piwnych, do dziś kontynuowanych w zakonach Trapistów. Dowiedzą się, dlaczego niektóre piwa określa się, jako "szatańskie" oraz jak zamocować do wozu konnego piwo Kwak. Tradycyjnie wykłady zostaną poparte przykładami.
publikacja z dnia: 2014-11-04 13:18:46
autor/autorka: Redakcja

Z pamiętnika Jebika
Artykuły
Bek tu de najtis!!!
Witam pięknie i znowu zapraszam do podróży w szalone lata 90-te! Ponieważ w tymże dziesięcioleciu Internet raczkował, nie było jeszcze fejsbuka, ani powszechnych w użyciu "przemądrzałych" telefonów, młodzież garnęła się do instrumentów muzycznych. Efektem był wysyp kapel maści wszelakiej. Dziś opowieść... nie pamiętam już która, dość powiedzieć, że o pankowcach, ups... sorty – punkowcach!


Grupa Zniewolenie powstała ...
publikacja z dnia: 2014-11-04 13:12:11
autor/autorka: Leszek Kowalik/Przemek Iwanek

Konkurs: Studencki Plan Miasta
Studencki Plan Miasta
Studencki Plan Miasta
Artykuły
Do końca października trwa konkurs Kultury Siedleckiej.

Studencki Plan Miasta to konkurs w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody. Odpowiadając na pytania z konkursu można zdobyć m.in. karnety na jogę, do kręgielni lub na basen; a także zaproszenia do restauracji lub pizzeri.
publikacja z dnia: 2014-10-22 16:15:11
autor/autorka: Redakcja

Pora na Porę
Pora relaksu
Pora relaksu
Artykuły
W centrum pojawił się nowy lokal. Wydaje się, że nie jest to nic ekscytującego, bo w naszym mieście regularnie otwiera się jakiś nowy lokal i... z taką samą regularnością znika. Mam jednak nadzieję, że w tym przypadku tak się nie stanie, bo Pora Relaksu to lokal, który ma w sobie coś oryginalnego!

Nie jest do końca pewne, co powoduje, że chce się tam być. Czy jest to surowy, ale mądrze ocieplony wystrój, z zawsze rozpalonym kominkiem, czy zajmujący całą ...
publikacja z dnia: 2014-11-04 12:48:53
autor/autorka: Pora relaksu

BROFAKTURA- i my tam byliśmy, piwo piliśmy
Brofaktura
Brofaktura
Artykuły
To już pewne: od soboty 25 października 2014 roku Siedlce staną się miastem piwnym. Tego dnia rozpocznie działalność Brofaktura, czyli pierwszy browar restauracyjny. Co to będzie za miejsce? Dziennikarze Kultury Siedleckiej sprawdzili to osobiście.

Hala Targowa przy ulicy Armii Krajowej niszczała od lat. Dopiero ostatnie lata i decyzja o sprzedaży nieruchomości prywatnemu inwestorowi uratowały ją od ruiny. Na parterze wyremontowanego budynku powstał sklep. O tym, ...
publikacja z dnia: 2014-10-22 15:03:05
autor/autorka: Redakcja

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19]
strona główna | e-kultura | kalendarium | relacje | kontakt | linki | stowarzyszenie tutajteraz | polityka prywatności
Copyright 2010 © stowarzyszenie tutajteraz. All rights reserved.
Powered by Projektowanie stron Siedlce
Strona wygenerowana w 0.097 sekund