Drukuj

Kategoria: Taniec

Zacznij rok z Luzem
ATT Luz
ATT Luz
Taniec
Nikomu ich nie trzeba przedstawiać. Na siedleckiej scenie pojawiają się regularnie od wielu lat, powracając za każdym razem z czymś nowym i prezentując co raz wyższy poziom. Mowa oczywiście o tancerzach Luzu, którzy nowy rok postanowili przywitać tańcem.

Noworoczna Gala Tańca odbywa się już po raz drugi. 19 stycznia będziemy mogli obejrzeć grupy mistrzowskie, w tym aktualnych mistrzów Polski, Europy i wicemistrzów świata. Zaprezentowane zostaną między ...
publikacja z dnia: 2014-01-14 09:22:04
autor/autorka: Joanna Zawadzka

Chodowiacy najbliższym
Chodowiacy
Chodowiacy
Taniec
Wszystkie grupy taneczne "Chodowiaków" zaprezentują się podczas koncertu "Chodowiacy najbliższym".

Koncert będzie podsumowaniem pracy zespołu na zakończenie sezonu 2012/2013. Tancerze zaprezentują m.in. tańce lubelskie, kaszubskie, podlaskie, suitę tańców śląskich, a także Krakowiaka z "Lajkonikiem". Oprawę muzyczną zapewni kapela.

10 czerwca 2013, godz. 19.00, Scena Teatralna CKiS, wstęp 10/5 zł, rezerwacje i bilety dostępne w Punkcie ...
publikacja z dnia: 2013-06-05 16:15:29
autor/autorka: Redakcja

We are na Noc muzeów
We are
We are
Taniec
W Centrum Kultury i Sztuki w związku z obchodami Nocy Muzeów odbędzie się spektakl "We are" - sztuka w reżyserii i choreografii Jakuba Mędrzyckiego, a w wykonaniu Teatru Tańca Caro Dance.

"We Are" składa się z trzech części. Pierwsza część "Modern Freedom" tańczona jest przez wchodzące w dorosły świat tancerki, które mają jeszcze nienaruszoną wrażliwość i nie są świadome przeszkód, jakie czekają je w przyszłości. "Differences" to tytuł drugiej ...
publikacja z dnia: 2013-05-16 17:55:04
autor/autorka: Redakcja

Tańcem do uświadomienia
Szkło (fot. Bogusław Skarus)
Szkło (fot. Bogusław Skarus)
Taniec
Spektakl LUZ-u, którego premiera była 19 maja, ma w sobie dużo cech teatru. Poruszająca historia i monologi doprawione tanecznymi układami składają się w opowieść o życiu ludzi, którzy być może mieszkają tuż za rogiem. - Na pewno jest to temat trudny, jednak życie niejednokrotnie pisze jeszcze trudniejsze scenariusze - podkreśla Joanna Woszczyńska, reżyserka, autorka scenariusza i choreografii.

Pomysł napisania takiej sztuki dojrzewał około 3 lat. Postać ...
publikacja z dnia: 2013-09-08 17:12:55
autor/autorka: Agnieszka Janiszewska

Jeśli chcesz coś w swoim życiu zmienić
Kolory nadziei (foto Michał Moryl)
Kolory nadziei (foto Michał Moryl)
Taniec
...poznaj "Kolory nadziei" - tak brzmi motto spektaklu. "Kolory nadziei" swoją premierę mają już za sobą, w Sali Kongresowej w Warszawie. Historia tam przestawiona to opowieść człowieka cierpiącego na depresję, który zaczyna "wychodzić na prostą", uczy cieszyć się życiem i czerpać z niego garściami.

Jednak to, co przykuwa uwagę, zaraz obok fabuły, to forma spektaklu, który łączy teatr, taniec, wizualizację oraz niezwykłą muzykę (w której odszukać ...
publikacja z dnia: 2013-05-31 12:57:45
autor/autorka:

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12]
strona główna | e-kultura | kalendarium | relacje | kontakt | linki | stowarzyszenie tutajteraz | polityka prywatności
Copyright 2010 © stowarzyszenie tutajteraz. All rights reserved.
Powered by Projektowanie stron Siedlce
Strona wygenerowana w 0.024 sekund