Drukuj

Kategoria: Teatr

Sztuka plus Komercja - inauguracja
Następnego dnia rano
Następnego dnia rano
Teatr
W czwartek, 24 września zostanie wystawiony spektakl teatralny "Następnego Dnia Rano", który zainauguruje IV edycję Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Prywatnych "Sztuka plus Komercja".

Przygoda, rozpoczęta dużą dawką alkoholu, która kończy się - a może zaczyna - ślubem. Istnieje taka szansa...

Ale, gdy następnego dnia rano on nie pamięta jej imienia, a ona już przed poranną kawą planuje iść z nim do ołtarza, happy end zdaje się być nierealny. ...
publikacja z dnia: 2015-09-12 08:20:39
autor/autorka: Redakcja

Obsesje - spektakl Baletu Narodowego
Obsesje
Obsesje
Teatr
Miłośnicy teatru mają nie lada wyzwanie, bo we wrześniu czekają na nich dwie wyjątkowe, a zarazem różne sztuki. Co przekona siedlczan? "Obsesje", które są emocjonalnym zastrzykiem dla widza, czy lekko przewrócony świat relacji damsko-męskich w komedii "Następnego dnia rano"?

We wrześniu na deskach Sceny Teatralnej, zagości Polski Balet Narodowy ze spektaklem "Obsesje". To muzyczno-taneczna historia, przez którą widz jest niepokojony, dręczony i prześladowany.
publikacja z dnia: 2015-09-12 08:13:44
autor/autorka: Redakcja

O krasnoludkach i sierotce Marysi
O krasnoludkach i sierotce Marysi
O krasnoludkach i sierotce Marysi
Teatr
W niedzielę 13 września, dzieci będą mogły powrócić do pięknej i pełnej morału baśni "O Krasnoludkach i sierotce Marysi".

Zarówno sierotka Marysia, jak i krasnoludki są dobrze znane najmłodszym, ale nie od strony teatru. Akcja baśni rozgrywa się w świecie mistyczno-baśniowymbaśniowym, a zarazem realnym, którego rytm nadają pory roku. Krasnoludki, którymi rządzi król Błystek próbują jak najszybciej odnaleźć Wiosnę, bo zima bardzo im dokuczyła. ...
publikacja z dnia: 2015-09-02 10:02:48
autor/autorka: Redakcja

Zjawiskowy spektakl taneczny
Vis a Vis
Vis a Vis
Teatr
Już wkrótce będziemy mogli wziąć udział w niezwykłej podróży do pełnych tańca Indii. By poczuć klimat przygody nie trzeba pokonywać tysięcy kilometrów. Beata i Sunil Gulati zapraszają do prowadzonej przez siebie restauracji indyjskiej na znakomity spektakl tańca indyjskiego "Bollywood... porywające rytmy Indii", który przedstawi teatr Vis a Vis z Krakowa.

Restauracja Bollywood Hollywood powstała, pięć lat temu, z miłości do Indii. Jest jedyną oryginalną ...
publikacja z dnia: 2015-09-02 13:16:02
autor/autorka: Redakcja

Magiczna Rodzinna Niedziela w Teatrze
Czarodziej Harmonia i siedem księżniczek
Czarodziej Harmonia i siedem księżniczek
Teatr
Wrzesień jest miesiącem szczególnym w naszym mieście, bowiem obfituje w wydarzenia teatralne. Jesienią na deskach sceny teatralnej znajdziemy całą paletę propozycji, które skierowane są również do najmłodszych widzów.

Na przyjemny początek roku szkolnego Centrum Kultury i Sztuki przygotowało dla najmłodszych dwa przedstawienia - pierwsze, 6 września, to premierowy spektakl dla dzieci pt. "Czarodziej Harmonia i siedem księżniczek", który zapoczątkuje wrześniową ...
publikacja z dnia: 2015-09-02 09:50:54
autor/autorka: Redakcja

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31]
strona główna | e-kultura | kalendarium | relacje | kontakt | linki | stowarzyszenie tutajteraz | polityka prywatności
Copyright 2010 © stowarzyszenie tutajteraz. All rights reserved.
Powered by Projektowanie stron Siedlce
Strona wygenerowana w 0.042 sekund