Drukuj

Teatr razy 4

Teatr: MG
Spotkania z Teatrem
Spotkania z Teatrem
Dużą dawkę teatru mogli sobie zaaplikować ci, którzy ostatnie sobotnie popołudnie (12 kwietnia 2014 r.) postanowili spędzić w sali "Podlasie". Scenę we władanie wzięła głównie młodzież z Teatru Fanum.

Tego wieczoru miała miejsce gala inaugurująca "Spotkania z Teatrem" młodzieżowego Teatru Fanum oraz podsumowanie 6 lat pracy wcześniej wspomnianego. Maraton teatralny rozpoczął przedpremierowy spektakl "Mąż i żona". Oszczędna scenografia, jak również stroje, pozwoliły czwórce aktorów na stworzenie widowiska, w którym ich gra była na pierwszym planie. A trzeba przyznać, iż ta była imponująca. Występujący rzeczywiście byli tutaj postaciami, które grają. Emocje na twarzach i wypowiadane kwestie stanowiły idealną całość.

Następnie miały miejsce aż 3 premiery. Kolejną prezentowaną sztuką była "Burza w teatrze Gogo" (Andrzeja Maleszki), zrealizowana przez młodzieżową grupę Teatru Przedsionek, z baśniowym tekstem, który p
Spotkania z Teatrem
Spotkania z Teatrem
rzenosił widzów w pomieszany z fantastyką świat widziany oczami dziecka. Po występach uczniów przyszła kolej na grupę nauczycielek z tego samego teatru, które zaprezentowały komediowy spektakl "Audycja" (Grzegorza Reszki). Nastąpiła zmiana konwencji i na scenę wyszli aktorzy Teatru Fanum z tytułem "Kopciuch" Janusza Głowackiego. Tutaj, w sposób dosadny i bez jakiegokolwiek retuszu, zostało pokazane życie nastoletnich dziewcząt osadzonych w zakładzie poprawczym.

W jeden wieczór zaserwowano różne emocje, problemy i ten różnorodny wachlarz, również wykonań, pozostawił niedosyt i chęć zobaczenia więcej.


strona główna | e-kultura | kalendarium | relacje | kontakt | linki | stowarzyszenie tutajteraz | polityka prywatności
Copyright 2010 © stowarzyszenie tutajteraz. All rights reserved.
Powered by Projektowanie stron Siedlce
Strona wygenerowana w 0.039 sekund