Drukuj

Janusz Maleńczuk Trio

Koncerty: AJ
Janusz Maleńczuk Trio - koncert 13 lutego 2012
Janusz Maleńczuk Trio - koncert 13 lutego 2012
Koncert Janusza Maleńczuka oraz towarzyszących mu muzyków przebiegł w miłej atmosferze. Tak, na początek wspomnę o atmosferze a nie walorach artystycznych. Wokalista, który jest jednocześnie perkusistą - swoją drogą dość rzadkie połączenie stworzył bardzo przyjemny klimat.

Zaletą koncertu był fakt, że w repertuarze znalazły się lubiane i znane szlagiery. Lubiane bo znane, czy znane bo lubiane? Teraz się nad tym zastanawiam, bo podczas koncertu po prostu z przyjemnością słuchałam muzyki. A tu niespodzianka... Wyświechtany już chwyt lecz ciągle wykorzystywany, co więcej, wciąż działa! "Biały miś" w wersji jazzowej. Pierwsza myśl, która przyszłą mi do głowy - ale kwas. Jednak publiczność już po pierwszych taktach rozpoznała szlagier. Taki mały pstryczek w nos. Ella Fitzgerald i Top One. Jak widać muzyka łączy nie tylko pokolenia ale również fanów skrajnie różnych gatunków muzycznych - jazzu i disco polo.

Świetny koncert
Janusz Maleńczuk Trio - koncert 13 lutego 2012
Janusz Maleńczuk Trio - koncert 13 lutego 2012
, celnie dobrany repertuar jak widać jest gwarancją dobrze spędzonego wieczoru. Publiczność zachęcona przez Janusza Maleńczuka nieśmiało włączyła się do wspólnego śpiewania. Później było już łatwiej. Choć powiem szczerze publiczność była dość oporna a szkoda bo koncert był okazją do świetnej zabawy.

Koncert odbył się 13 lutego 2012, w Sali Białej. Organizatorem był Miejski Ośrodek Kultury. Fotorelacja w wykonaniu Małgorzaty Głuszczak.


strona główna | e-kultura | kalendarium | relacje | kontakt | linki | stowarzyszenie tutajteraz | polityka prywatności
Copyright 2010 © stowarzyszenie tutajteraz. All rights reserved.
Powered by Projektowanie stron Siedlce
Strona wygenerowana w 0.063 sekund